Leverkusen – Mohuč 1:0 (kon.) | Frankfurt – RB Lipsko 1:1 (kon.)
1:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Neděle 23.09.2018, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 4. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (17:27:13)

A je tu konec! Leverkusen ubránil těsný výsledek a poprvé v letošním ročníku Bundesligy vítězí a připisuje si první tři body do tabulky. Ve druhém poločase Mohuč zlepšila svou hru a zpočátku druhého poločasu měla dokonce několik šancí na otevření skóre. Dokonce dali i branku, ale pro zahrání rukou tato branka neplatila. Od vedoucí branky Leverkusenu pak Mohuč držela více míč, ale již nebyla tolik nebezpečná a nakonec musí dnes skousnout porážku.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:11.

90+4

90+4
    Poslední minuta a míč má brankář domácích a vypadá to, že Leverkusen nakonec ubrání svůj těsný výsledek.

90+3
    Nyní bude moci Leverkusen ušetřit čas, neboť jeden z hráčů hostí se provinil útočným faulem.

90+3
    Polovina nastaveného času je pryč a míč je až na polovině Mohuč v jejím držení.

90+2
    A byla z toho nebezpečná střela, míč míří o metr vedle levé tyče!

90+2
    Roh ubráněn, Mohuč se však nebezpečně pohybuje před šestnáctkou soupeře.

90+2
    Rohový kop pro hostující celek a zároveň velký poplach pro Leverkusen.

90+1
    Hosté se dostali k centru do pokutového území, pro hráče v černých dresech to dobře dopadlo.

90+1
    A ještě plné čtyři minuty bude muset strážit svou branku a pohlídat si svou prozatím vychytanou nulu!

90
    Mohuč u míče a snaží se o srovnání skóre, ale Hradecký je bez práce.

90
    Běží nám poslední minuta základní hrací doby a hlavní arbitr bude zcela určitě něco málo nastavovat.

88
    Menší vzrušení před brankou Mohuče, ale domácí se ke střelecké možnosti nakonec nedostali a stále vedou těsným rozdílem.

87
    Domácím se podařilo dostat míč až k brankáři hostí, ale ten ihned vrací zpět na polovinu soupeře!

86
    Stále však platí, že Mohuč je s míčem na polovině soupeře, ale do šancí se nedostává.