Minnesota – Colorado 7:0 (kon.) | Buffalo – Toronto 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 4:3 (po pr.)
Montreal – Ottawa 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:2 (kon.) | Tampa – Nashville 5:2 (kon.)
Dallas – Florida 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 6:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 5:2 (kon.)
San Jose – Vegas 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – St. Louis 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:3 (kon.)
Buffalo Sabres
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Toronto Maple Leafs
Neděle 23.09.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Příprava NHL

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný start do nového dne a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (03:41:25)

Československá stopa v utkání:
    V tomto utkání nefiguroval žádný český ani slovenský hráč.

1. Sam Reinhart (BUF) 0+2
    2. Auston Matthews (TOR) 1+0
    3. Jeff Skinner (BUF) 1+0
    Toronto je zatím v přípravě stoprocentní.

Je dobojováno! Toronto dokázalo otočit nepříznivý průběh utkání a vyhrálo poměrem 3:2. Jedná se o jejich čtvrté vítězství ze čtyř zápasů v přípravě, navíc je to druhý zvládnutý back-to-back zápas.

Do vedení se nejdříve dostal domácí tým, který využil zásluhou Okposa přesilovku. Pro první třetinu to bylo všechno, další branky přišly až ve druhé třetině. Nejprve se trefil Matthews a poté Bracco, který dokonal obrat. Jenže to nebylo všechno, Skinner v samotném závěru třetiny vyrovnal. O vítězi tohoto utkání rozhodl až gól Roséna v přesilovce z třetí třetiny.

Počet střel na branku: 35 – 31

59:49
    Bogosian vypálil, ale jeho střela byla následně zablokována. Konec se blíží a Toronto zřejmě vedení udrží.

59:27
    Rozehrávka Buffala je pod velkým tlakem, nakonec Toronto získává puk pod kontrolu, aspoň na chvíli.

59:06
    Okposo si nepochopil se svým obráncem a poslal puk úplně mimo jeho dosah. Buffalo začíná svou akci ve středním pásmu.

58:50
    Hutton opustil svou branku a Buffalo bude hrát v šesti lidech!

58:33
    Scandella se musí vrátit zpátky, protože ve středním pásmu je moc hráčů a není, kde kombinovat.

58:22
    Domácí brankář bude dozajista v následujících sekundách čekat na pokyn, aby odjel na střídačku.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:42
    McCabe neměl komu přihrát, proto se musel zdržet za vlastní brankou. Buffalo nesmí na nic čekat a jenom útočit.

57:21
    Reinhart byl skvělým způsobem zastaven na modré čáře Ennisem. Toronto opět míří k puku.

56:58
    Gardiner zůstal na ledě, aby strašil domácího brankáře svými střelami. K těm se ale při tomto střídání ještě nedostal.

56:46
    Gardinerova střela cinkla o tyč domácí branky. KeyBank Centre to opět jenom zahučelo.

56:26
    Puk skončil na střídačce Buffala, hra byla přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:13
    Hostující tým drží puk daleko od vlastní branky, což stačí. Navíc Toronto bylo blízko další branky, ale Hutton parádně zasáhnul.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 5. Okposo (Eichel, Reinhart), 40. Skinner (Reinhart, Eichel) – 23. Matthews (Ennis, Marleau), 26. Bracco (Holl, Brooks), 51. Rosén (Brooks, Moore)

Buffalo Sabres: Hutton (Wedgewood) – Bogosian, Scandella (A), McCabe, Dahlin, Ristolainen, Beaulieu – Eichel (A), Berglund, Wilson, Okposo (A), Larsson, Reinhart, Criscuolo, Skinner, Randell, Rodrigues, Thompson, Bailey
    Toronto Maple Leafs: Andersen (od 41. Pickard) – Zajcev, Rosén, Gardiner (A), Holl, Nielsen, Ožiganov – Marleau (A), Cracknell, Grundstrom, Kapanen, Lindholm, Matthews (A), Moore, Clark, Bracco, Ennis, Brooks, Der-Argučincev

Rozhodčí: MacDougall, StPierre – Alphonso, Berg

Diváci: 17 624