FC Spartak Trnava
Neděle 23.09.2018, 15:00 • MOL Aréna (Dunajská Streda) • Niké liga • 9. kolo

To je ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (16:55:41)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 6:16.

A je konec. Domácí si až v samotném závěru berou výhru na svojí stranu a tři body zůstávají v Dunajské Strede. Druhý poločas začal slibně pro Trnavu, která otočila skóre a šla do vedení. Dále se pak domácí snažili vyrovnat, ale Rusov držel svůj tým, tedy dokud nenadešla 75. minuta a Divkovič svým druhým gólem v utkání vyrovnal na 2:2. V samotném závěru, po další chybě Rusova přišel třetí a poslední gól do sítě Trnavy, o který se postaral Erik Pačinda.

90+1
    90. Erik Pačinda (DUN) - 3:2

90
    Dunajská Streda dala gól! Tak a je nejspíše rozhodnuto!
    K. Vida nejdříve vystřelil zpoza vápna, kterou Rusov opět vyrazil před sebe a náběh ERIKA PAČINDY, již nezachytil. ERIK PAČINDA, se stává hrdinou svého týmu.

90
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Maksym Tretiakov, přichází Stanislav Bilenkyi.
    89. Erick Davis (DUN)

89
    Žlutou kartu dostává Erick Davis (FK DAC Dunajská Streda).

88
    Domácí natlačeni, na polovině Trnavy a kombinují směrem do brankoviště.

87
    Pomalu ale jistě se blíží konec utkání a uvidíme zda se ještě dočkáme rozhodujícího gólu.