Nitra – Trenčín 3:1 (kon.) | Žilina – Banská Bystrica 3:2 (po pr.) | Zvolen – Nové Zámky 2:3 (po pr.)
MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš 2:3 (1:2 po s.n.) | Košice – Poprad 0:1 (kon.) | Detva – Miskolc 5:2 (kon.)
MsHK Žilina
3:2 (1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
Neděle 23.09.2018, 17:00 • ZS Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:45:24)

Dnes jsme byli svědky něčeho neuvěřitelného. Asi nikdo by nečekal, že Žilina bude po dlouhé době bodovat s Banskou Bystricí. Vítěztsví vděčí hlavně senazčnímu finiši, kdy tři minuty před koncem srovnal Lukáš Matejka a pak v prodloužení o vítěztsví vlků rozhodl Michal Barta. Naprosto zasloužené dva body.

61:45
    Žilina vstřelila branku!
    Žilina poráží Banskou Bystricu! Piegl silně vystřelil od modré, ale mimo, pak se ale kotouč odrazil na MICHALA BARTA, což Baroš nečekal a nestihl se přesunout, výše jmenovaný už měl snadnou práci – 3:2. Asistence: René Piegl.

61:20
    Mikoláš opět senzačně vychytal tři střely po sobě stále drží svůj tým.

60:55
    Nahození beranů končí nad brankou Mikoláše a domácí mohou jít do útoku.

60:25
    Baroš musel zasahovat, vůbec kotouč neviděl, nakonec ale kotouč vyrazil.

60:10
    Žilina úvodní buly vyhrála a drží kotouč.

60:01

Skóre skončilo nakonec nerozhodně, proto za chvíli začne prodloužení, které rozhodne, jaký tým získá druhý bod. Prodloužení se bude hrát pět minut tři proto třem, pokud branka nepadne, pojedou se samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25
    Oba týmy už se nikam neženou a spíše šetří síly na prodloužení.

58:55
    Po vhazování další rychlá střela, tentokrát se napřahoval Ďatelinka, ten však minul.

58:40
    Žilina vyhazuje a rychle střídá. Hosté ale stihli vystřelit, Mikoláš ale opět kryje.

58:11
    Další zákrok Mikoláše. Tento brankář dnes drží naděje domácích, kdyby nebylo jeho, nevím, jak by vypadalo skóre dnešního utkání, rozhodně jinak, než teď.

57:38
    Střela po vhazování byla jemně tečovaná, takže Mikoláš se skákajícík kotoučem neměl problém.

57:07
    To je neuvěřitelné! Vlci vyrovnávají! LUKÁŠ MATEJKA se napřáhl od modré a přesnou čistou střelou překonal Baroše, který neviděl absolutně nic – 2:2. Asistence: Rudolf Huna.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 18. Rehák (Beránek, Jankovič), 58. Matejka (Huna), 62. Barta (Piegl) – 4. Tamáši (Asselin, Faille), 17. Šťastný (Miller, Sýkora)

MsHK Žilina: Mikoláš (Horčička) – Jankovič, Zhilin, Kučný, Bagin, Piegl, Matejka, Mendrej – Barta – Huževka – Balej, Jenčík – Surovka – Huna, Beránek – Rehák – Hvila, Síkela – Hrazdíra – Ondruš.
    HC´ 05 Banská Bystrica: Baroš (Williams) – Ďatelinka, Marshall, Miller, Kubka, Mihalik, Sloboda, Biro, Giľak – Šťastný – Faille – Asselin, Varga – Zigo – Sýkora, Tamáši – Surový – Belluš, Török – Češík – Kabáč.

Rozhodčí: Goga, Haszonits – Vyšný, Soltézs.