FK Třinec
1:1 (0:0)
FC Zlín
Pondělí 24.09.2018, 14:00 • Třinec • Juniorská liga – Morava • 9. kolo

Je konec. Třinec dnes remizoval se Zlínem 1:1. První poločas nám toho moc nenabídl a o jedinou šanci se postaral Joukl, když jeho pokus zlikvidoval Lebánek. V 53. minutě už šli domácí do vedení. Hostujícímu brankáři vypadl míč z rukou po lehké střele a Potůček tak neměl moc práce uklidit balón do brány. V 66. minutě se Zlín dostal do rychlého protiútoku, který zakončil Kolář střelou k pravé tyči a i když si Paleček sáhl na míč, tak ho vytěsnit nedokázal. (15:57:06)

90

90
    Třinec nyní získal volný kop na polovině soupeře.

89
    Domácím se nepodařil nákop na pravou stranu a Zlín tak získal autové vhazování.

87
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tkadlec, přichází Vaněk.
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Nieslanik, přichází Tatar.

87
    Domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.

86
    Následně skončil útok Třince jen vedle zlínské brány a Lebánek tak má odkop od své svatyně.

85
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Šiška.

85
    Domácí jsou poslední minuty lepším týmem, ale zatím se nedostali k nějaké vážnější střele.

83
    Ani tento roh ale domácí neproměnili v gól, ovšem jsou nadále u míče.

82
    Posléze se domácí měli volný kop, který odhlavičkoval soupeř a nyní tak získal Třinec rohový kop z pravé strany.

81
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Zahaluk, přichází Jalovičor.

81
    Opět si hostující brankář nebyl vůbec jistý svým zákrokem a míč mu i tentokrát vyletěl z náruče, ovšem jeho spoluhráči odkopli balón do bezpečí.

79
    Zahaluk se chtěl dostat přes obránce, ovšem ten mu skvělým skluzem odebral míč.

77
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vičánek, přichází Němeček.

77
    Obrovská šance hostů nekončí gólem! Gettler se parádně dostal z levé strany až do vápna, kde míč posunul na spoluhráče, ale jeho zakončení orazítkovalo pravou tyč!