Čeljabinsk – Ufa 0:5 (kon.) | Nižněkamsk – Kunlun 0:2 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 3:2 (kon.)
Omsk – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Barys 2:3 (po pr.)
Avangard Omsk
4:3 (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)
Amur Chabarovsk
Pondělí 24.09.2018, 18:30 • Balašicha Arena • KHL

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:10:57)

Vyhrané buly: 43-24

Sledovali jsme utkání mezi Omskem a Amurem Chabarovskem, který končí zřejmě zaslouženou výhrou domácích 4:3 po prodloužení. Jako první se prosadil Filippi s Ruděnkovem. V 17.minutě snížil na 1:2 Michejev, jenže v 32.minutě poslal Amur do dvoubrankového vedení Jan Kolář. Omsk snížil ještě na konci druhé třetiny zásluhou Francona a v 47.minutě vyrovnal z další přesilové hry Zernov. V prodloužení vyrovnal Širokov po brejku dva na jednoho. Hlavní hvězdou je Libor Kašík, který si připsal 53 zákroků! Omsk zůstává druhý, Chabarovsk se zlepšil na devátou pozici.

64:10 Sergej ŠIROKOV - 4:3

64:10
    Avangard právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SERGEJ ŠIROKOV, který jel se Zernovem dva na jednoho. Druhý jmenovaný mu přihrál a Širokov neměl problém usměrnit kotouč za záda Kašíka. Asistence: Denis Zernov.

64:00
    Poslední minuta prodloužení!

63:42
    Ilja Michejev zakončil, jenže Libor Kašík si připisuje další úspěšný zákrok.

63:02
    Alexej Jemelin jel jeden na jednoho, jenže obránce Dmitrij Vorobjov byl úspěšnější.

62:15
    Chabarovsk je aktivnější, drží puk, jenže zakončení ne a ne přijít.

61:54
    Amur kombinuje ve středním pásmu.

60:47
    Na Murygina se hnal Igor Ruděnkov, jenže ten tváří tvář domácímu brankářovi selhal!

60:01
    Prodloužení se hraje klasicky tři na tři.

60:01

Sledovali jsme třetí třetinu, kde jsme viděli jednu branku a to díky Zernovi, který z přesilové hry vyrovnal na 3:3 a uvidíme tak prodloužení.

Střely na branku ve třetí třetině: 13-4.

Prodloužení začne za pár minutek.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 17. I. Michejev (Širokov), 40. Franson (I. Michejev, J. Medveděv), 47. Zernov (J. Medveděv), 65. Širokov (Zernov) – 3. Filippi (T. Zohorna), 15. Ruděnkov (Turbin), 32. J. Kolář (Železkov, Ruděnkov)

Avangard Omsk: Bobkov (15. Murygin) – Pokka, J. Medveděv (C), Čudinov, Jemelin, Franson, Martynov, Bondarev – I. Michejev (A), Zernov, Širokov (A) – K. Petrov, K. Semjonov, Versteeg – A. Galimov, Fisenko, Košelev – Manukjan, Desharnais, Talbot – Jaremčuk.
    Amur Chabarovsk: Kašík (Alikin) – Kuzmin, J. Kolář (C), Korjagin, D. Vorobjov (A), Turbin, Aťušov – T. Zohorna, Pjanov, Filippi – Potěchin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Ruděnkov, Železkov, Berestennikov – Gizdatullin, A. Kuzněcov, Golubev.

Rozhodčí: Odins E. (Lat), Lavrentyev A. (Rus)