W. Brémy – Hertha 3:1 (kon.) | Bayern – Augsburg 1:1 (kon.) | Freiburg – Schalke 1:0 (kon.)
Hannover – Hoffenheim 1:3 (kon.)
Bayern Mnichov
1:1 (0:0)
FC Augsburg
Úterý 25.09.2018, 20:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 5. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:26:34)

Tento zápas v Alianz aréně v Mnichově sledovalo 75 000 diváků.

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 6:16.

Je dobojováno. Domácí se v úvodu druhého poločasu dostali do vedení, když se trefil Arjen Robben. Tento stav vydržel až do závěrečných minut zápasu a už to vypadalo, že si své vedení Bayern pohlídá. Ve čtyřiaosmdesáté minutě nebyl uznán gól Ribéryho, který byl v ofsajdu a tato situace o chvíli později domácí mrzela. Za dvě minuty poté totiž zahrávali hosté rohový kop, Neuer neudržel míč v rukavicích a z toho vznikla šance, kterou Felix Götze přetavil ve vyrovnávací branku. Hosté tak na hřišti favorizovaného Bayernu berou cennou remízu.

90+4

90+3
    Renato Sanches zblízka hlavičkoval na branku hostů, ale prostřelit brankáře Lutheho se mu nepovedlo. Vypadá to, že se už nic nestane.

90+3
    Joshua Kimmich si naběhl na pravou stranu velkého vápna, než stačil vystřelit, balon mu sebral jeden z hostů a ti tak míří ještě do útoku.

90+2
    Domácí se dlouho drželi na polovině soupeře, poté se ke střele dostal v pokutovém území Thiago Alcântara, jeho hlavičkový pokus ale zamířil jen vedle levé tyče Lutheho branky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty navíc.

89
    Další možná akce hostů byla zastavena pro ofsajd a k míči se tak dostávají opět hráči Bayernu.

88
    Neuer na druhé straně chytil skákavý míč a poté ho rychle poslal zpět mezi své spoluhráče, kteří jdou zase útočit.

87
    Domácí se hned natlačili před hostující branku, kde se snažili strhnout vedení na svou stranu. Střela Ribéryho však skončila mimo tři tyče.
    86. Felix GÖTZE - 1:1

86
    Augsburg právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Z této standardní situace hosté udeřili a sahají po bodovém zisku. Manuel Neuer neudržel míč ve svých rukavicích, ten se dostal ke Gouweleeuwemu, jenž střílel směrem k brance Neuera a svou hrudí pak odražený míč poslal za jeho záda FELIX GÖTZE – 1:1. Asistence: Jeffrey Gouweleeuw.

86
    Alespoň ale vybojovali rohový kop.

85
    Hosté pak otočili hru a pokusili se před domácí brankou o šanci, která by znamenala srovnání stavu skóre, ta však nepřišla.
    84. RIbéryho branka nebyla uznána pro ofsajd

84
    Ribéry trefil branku hostů a přidal druhý gól Bayernu. Jenže tak pro předchozí ofsajdové postavení není uznána! Hosté si tak mohli oddychnout a jejich naděje na srovnání stále žije!