Espanyol – Eibar 1:0 (kon.) | Real Sociedad – Rayo Vallecano 2:2 (kon.) | Atlético – Huesca 3:0 (kon.)
Atlético Madrid
3:0 (3:0)
SD Huesca
Úterý 25.09.2018, 22:00 • Estadio Wanda Metropolitano, Madrid • Španělská LaLiga • 6. kolo

Atlético Madrid s velkým přehledem poráží Huescu 3:0, když o všem podstatném se rozhodlo už v prvním poločase a v tom druhém už se prakticky nic neudálo.

Svěřenci trenéra Simeoneho dnes byli maximálně efektivní, neboť skórovali z takřka všech šancí, co měli. První branku po souhře Correy s Costou vstřelil Antoine Griezmann, druhou přidal utěšenou střelou z dálky Thomas Partey a už ve 34. minutě skóre otevřel Koke, jehož nákop do pokutového území doskákal až do hostující branky. Atlético už ve druhém poločase jen šetřilo síly na souboj s Realem Madrid a protože hosté byli zcela bezmocní, tak zaslouženě vítězí 3:0. (23:57:35)

90+3

90+3
    Rohovému kopu Ferreira se Atlético ubránilo a domácí pak rozběhli ještě jeden rychlý brejk, po souhře s Kaliničem střelu Martinse zpoza pokutového území brankář Werner vytěsnil vedle své branky.

Jednalo se o první střelecký pokus na branku, rozhodčí ale neviděli zákrok brankáře Wernera a tak se kopalo od jeho branky a posléze rozhodčí González končí toto utkání.

90+2
    Po Ferreirově průniku Koke uklidil míč za domácí branku a Huesca bude v samém závěru zahrávat ještě jeden rohový kop.

90+1
    Rozhodčí González oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

V úvodu té první ještě střílel od rohu pokutového území střídající Carlos Akapo, od rohu pokutového území ale výrazně přestřelil domácí branku.

89
    Utkání se nadále pouze dohrává, oba týmy za rozhodnutého stavu šetří síly na důležité víkendové zápasy, Atlético čeká derby s Realem, Huescu domácí souboj s Gironou, ve kterém by potřebovala zabrat.

87
    Correovu střelu hosté odrážejí až za postranní čáru, vhazuje Carlos Isaac.

86
    Ferreirův první centr odrazil debutující Isaac, ten druhý doletěl až za branku Jana Oblaka.

85
    Rozhodčí González rychle prodiskutoval situaci s kolegou u videa a posléze nechává pokračovat ve hře.

84
    Álex Gallar neprošel kolem bránícího Filipe Luise v pokutovém území Atlética, vehementně se ale dožadoval odpískání ruky, ovšem neúspěšně. Přeci jen ale ještě bude situaci řešit videorozhodčí.

82
    Lémar po levém křídle vysunul do zajímavé příležitosti Filipe Luise, ten těsně minul hostující branku, bylo mu ale pískáno těsné postavení mimo hru.

80
    Hosté se znovu podívali do pokutového území Atlética, jejich snahu ale tentokrát zakončil ofsajd Aguilery, vůbec první ofsajd celého zápasu.

77
    Tak až v 77. minutě se domácí provinili vůbec prvním faulem, na nedovolené zákroky je stav 1:12.
    76. Álex Gallar selhal v ojedinělé šanci Huescy.

76
    Šance pro Huescu! Hosté dostali prostor ke kombinaci uvnitř pokutového území Atlética a Gallar v takřka stoprocentní pozici slabou střelou míč jen posunul k brankáři Oblakovi!

Slovinský brankář si připisuje svůj první dnešní zápas, moc se na něj ale nakonec nenadřel.

75
    Filipe Luis se málem prokličkoval do pokutového území, jeho pohlednému průniku vystavil stopku až Etxeita, snad čtvrtý fotbalista v řadě, předchozí tři se nechali obelstít domácím zadákem.

74
    Možná nejzajímavější výzvou do závěru zápasu je, zda-li se domácím fotbalistům podaří dohrát utkání bez jediného nedovoleného zákroku. To by byl skutečný unikát.

72
    Nepovedená souhra Martinse s Lémarem u pokutového území Huescy, volného míče se zmocnil brankář Axel Werner.

71
    Domácí fanoušci se baví hlasitými chorály a za takového stavu jim nijak nevadí takřka mrtvé dění na hřišti.