Jekatěrinburg – Jaroslavl 5:4 (po pr.) | Magnitogorsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 2:1 (2:1 po s.n.)
Riga – Jokerit 2:1 (po pr.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:4 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Severstal Čerepovec
Úterý 25.09.2018, 16:00 • Arena Metallurg • KHL

Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (18:15:20)

Statistiky po celém utkání:

Střely na bránu: 33 – 27
    Vhazování: 25 – 30
    Zblokované střely: 13 – 13
    Hity: 5 – 14
    Přesilové hry: 1/3 – 1/2

Je konec dnešního utkání! Ve třetí třetině jsme žádnou branku neviděli, a tak celé utkání rozhodla trefa Čibisova ze třicáté minuty. Dva body si tak připsal domácí tým, který byl v průběhu zápasu jasně lepším celkem, který nakonec o branku vyhrál.

59:14
    A určitě to nepůjde, když si nedokáží hostující hráči přesně přihrát! Tentokrát poslali puk jen na zakázané uvolnění a Magnitogorsk je blízko výhře.

58:42
    Čerepovec se stále nedostal do útočného pásma a Magarilov tak nemůže odejít ze svého brankoviště a hosté nemohou zkusit hru v šesti.

58:00
    Poslední dvě minuty do konce třetiny!

57:25
    Ihned po vhazování na útočné modré se hosté dostali do ofsajdu. Znovu tedy bude vhazování na útočné modré Severstalu.

56:52
    Čerepovec by potřeboval útočit, jenže místo toho přišla střela na druhé straně. Vereščagin pálil od modré a Magarilov musel přerušit hru.

55:58
    Ruslan Karlin mohl na druhé straně srovnat skóre! Stál na hranici brankoviště, kde se snažil nadvakrát dorazit, jenže Zagidulin odolal.

55:26
    Iro Pakarinen se zjevil ve skvělé střelecké příležitosti. Jeho rána ovšem jen prolétla okolo tyče hostující brány!

54:35
    Matěk Stránský se dostal k puku na vrcholku kruhu v útočném pásmu. Nerozpakoval se a vypálil z otočky. Jeho střela mířila jen do míst, kde byl Zagidulin.

53:47
    Metallurg se drží v útočném pásmu. Sice ještě nepřišla žádná střela na bránu, jenže domácí zde strávili skoro minutu.

53:12
    Po souboji v rohu útočného pásma Čerepovce se ke kotouči dostal Magnitogorsk, který tak může podržet puk a zkusit zaútočit.

52:22
    Čerepovci zbývá posledních osm minut do koce třetiny a hosté se nemohou dostat do útočné třetiny, natož k nějaké zajímavé příležitosti.

51:45
    Magnitogorsk hraje v pěti!

51:24
    Vovčenko se dostal do útočné třetiny, ale ani on zde dlouho nepobyl. Při dalším založení akce byl navíc hostům odpískaný ofsajd.

50:53
    Ne, tohle není vůbec dobře sehraná přesilová hra v podání Čerepovce. Kotouč sice je v útočném pásmu,jenže o něj spíše probíhají souboje než kombinace.

50:09
    Obránce hostí sice s potížemi zachytil puk na útočné modré, jenže k němu rychle přistoupil soupeř, který ho odpálil až za bránu hostí.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 4. Kaletnik (J. Birjukov), 30. Čibisov (J. Birjukov, Varfolomejev) – 14. Ashton (Bumagin, Boychuk)

Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (Košečkin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Bobrjašov – Jazkov, Ellison, Pakarinen – Mozjakin, Dorofejev, Rasmussen – Varfolomejev, Ljubimov, Čibisov – Několenko, Kaletnik, Timkin – Platonov.
    Severstal Čerepovec: Magarilov (Furch) – Lekomcev, A. Kulda, Kornějev, V. Vasiljev, Kalašnikov, Kudako, Syčuškin – Boychuk, Ashton, Bumagin – Stránský, Trubačjov, Vovčenko – Rybin, Kodola, Ščerbina – Karlin, Jašin, Geraskin – Monachov.

Rozhodčí: Soin, Sidorenko – Dedjulja, Goljak