NY Rangers – New Jersey 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Boston 3:4 (kon.) | Toronto – Montreal 1:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 4:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 4:2 (kon.) | Vegas – Colorado 3:5 (kon.)
New York Rangers
4:3 (0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)
New Jersey Devils
Úterý 25.09.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Příprava NHL

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:3 v prodloužení. V nastaveném čase měl dvě velké šance hostující Hischier. Nejprve trefil štangli, a pak minul branku. Rozhodující akci zápasu rozehrál gólman Marek Mazanec, který našel Hayese a jeho pas usměrnil do branky Lettieri. (03:54:03)

Rangers právě vstřelili branku!
    Skvěle to udělal Marek Mazanec. Dlouhým pasem našel Hayese. Ten ve správný moment poslal puk spoluhráči, tím byl VINNI LETTIERI. Ten nastavil hokejku a kotouč tečoval do horní části branky. Domácí vyhrávají tento duel v prodloužení. Asistence: Kevin Hayes a Marek Mazanec.

62:56
    Hischier znovu ve výborné šanci, tentokrát však minul.

62:41
    Nejprve domácí Pionk minul branku, a pak Hischier trefil štangli!

61:50
    Läck byl pozorný a dokázal si poradit.

61:01
    Rangers kontrolují hru, ale nemohou si vypracovat výraznější příležitost.

60:30
    Sledujeme prodloužení tři na tři. Oba celky hrají opatrně. Nikdo nechce chybovat.

60:05
    Kotouč vypadl na střídačku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, po šedesáti minutách platí stav 3:3, a tak po krátké přestávce uvidíme prodloužení.

60:00

59:19
    Läck si dokázal poradit s pokusem, který vyslal Pavel Bučněvič z mezikruží.

58:33
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, stav zápasu je nerozhodný.

58:20
    Fogarty ani McLeod nedokázali přesněji zakončit. První pokus zblokovala obrana, s druhým si poradil brankář.

56:52
    Tvrdou ránou to zkoušel Kevin Hayes, ale jeho ránu vyrazil brankář Läck.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Fogarty (McLeod, Pionk), 30. Gettinger (Pionk), 41. Kreider (Zibanejad, DeAngelo), 64. Lettieri (Hayes, Mazanec) – 25. Palmieri (Hall), 47. Hischier (Palmieri, Vatanen), 50. Hall (Palmieri, Hischier)

New York Rangers: Lundqvist (40. Mazanec) – McLeod, Hayes, Fast, Staal, Kreider, Claesson, Zuccarello, Fogarty, Beleskey, Smith, Pionk, Andersson, Skjei, DeAngelom, Bučněvič, Zibanejad, Lettieri, Gettinger
    New Jersey Devils: Läck (Blackwood) – Mueller, Vatanen, Greene, Jakovlev, Smith, Gryba – Hall, Hischier, Palmieri – Johansson, Seney, Bratt – Lappin, McLeod, Studenič – Quenneville, Boyle, Noesen

Rozhodčí: McCauley, Dunning – Berg, Nagy

Diváci: 12 737