NY Rangers – New Jersey 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Boston 3:4 (kon.) | Toronto – Montreal 1:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 4:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 4:2 (kon.) | Vegas – Colorado 3:5 (kon.)
Los Angeles Kings
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Vancouver Canucks
Úterý 25.09.2018, 03:00 • Vivint Smart Home Arena, Salt Lake City • Příprava NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné úterní ráno! (06:20:21)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.

Statistiky utkání

Góly: 4 – 1
    Střely na bránu: 26 – 29
    Přesilová hra: 0/5 – 0/5
    Trestné minuty: 12 – 12

Kings konečně v přípravě před sezonou 2018/2019 zapsali výhru. Canucks se jim totiž podařilo porazit 4:1. Dvěma góly k tomu přitom přispěl útočník Tyler Toffoli.

Za Los Angeles pak ještě skórovali útočník a kapitán týmu Anže Kopitar a obránce Dion Phaneuf. Jedinou branku Kosatek naopak zaznamenal útočník Sam Gagner.

Velmi dobrým výkonem se pak v utkání také prezentoval brankář Kings Jonathan Quick, který do statistik zapsal celkem 28 úspěšných zákroků.
    Konečný výsledek: Los Angeles Kings vs Vancouver Canucks 4:1

59:50
    Lewis to ještě zkusil z pravé strany, Markström ale bez problémů zasáhl.

59:37
    Canucks s kotoučem ve vlastní zóně, oba týmy zřejmě naposledy vystřídají.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:43
    Utkání se už pouze dohrává.

57:27
    Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

57:27
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dion Phaneuf – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 2 min., hrubost).

57:27
    Phaneuf zablokoval střelu soupeře do ochranné sítě. Po přerušení tu máme ještě menší potyčku.

57:01
    Necelé tři minuty do konce třetí třetiny, o vítězi máme s největší pravděpodobností rozhodnuto.

56:29
    Prudká střela Browna z pravého kruhu, Markström nachází touš ve svém náručí.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 15. Toffoli (Clifford, Amadio), 26. Toffoli (Amadio, Pearson), 44. Kopitar (Iafallo, Brown), 44. Phaneuf (Lewis, Thompson) – 22. Gagner (Stecher)

Los Angeles Kings: Quick (Campbell) – Brickley, Doughty (A), Muzzin, Martinez, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar (C), Brown – Kovalčuk, Carter, Kempe – Pearson, Amadio, Toffoli – Clifford, Thompson, Lewis
    Vancouver Canucks: Markström (Nilsson) – Edler (A), Stecher, Juolevi, Gudbranson, Del Zotto, Biega – Goldobin, Horvat (A), Boeser – Baertschi, Sutter (A), Gagner – Archibald, Gaudette, Virtanen – Schaller, Granlund, Motte

Rozhodčí: Chris Schlenker, Brad Watson – Brad Mach, Kiel Murchison