Chrudim – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Slavičín – Zlín 3:9 (kon.) | Sokolov – Ostrava 1:2 (kon.)
FC TVD Slavičín
3:9 (1:6)
FC Zlín
Úterý 25.09.2018, 16:00 • Slavičín • MOL Cup • 3. kolo

Diváci nakonec viděli dvanáct branek, když Zlín vyhrál hokejovým výsledkem 3:9. Ševci si vypracovali už v prvním poločase luxusní náskok 1:6. Ve druhém poločas trochu polevili a na výsledku to bylo znát, když domácí fotbalisté dvakrát snížili. Nakonec Zlín ještě přidal v závěrečných dvaceti minutách ještě tři branky. V dnešním zápase zaznamenal hattrick Jakubov, dvakrát se trefili Hnaníček s Železníkem. (17:54:07)

90+1

90+1
    Sudí Cieslar ještě pískl faul na Švacha.

90
    Druhý poločas se bude nastavovat o jednu minutu,

90
    Jakubov vystřelil velmi prudkou ránu doprostřed branky, gólmana Vypušťáka musí pálit ruky ještě nyní, jak střelu vyrazil.

87
    Masař se snažil z levé strany vystřelit prudkou střelu, rána byla sražena dobíhajícím hráčem Slavičína.

85
    Zlín právě vstřelil branku!
    JOSEF HNANÍČEK náramně obstřelil zeď přesně k tyči, domácí brankář se po balonu natahoval marně.

84
    Daniel Zvoníček dostal žlutou kartu za faul před vápnem.

84
    Tak Zlín nakonec osmou branku vstřelil, přetažený centr z levé strany hlavičkoval do protipohybu gólmana LUKÁŠ HOLÍK.

82
    Zlín mohl vstřelit osmou branku, ale domácí brankář vychytal jak Hnaníčka, tak Bača z bezprostřední blízkosti, a sklidil tak potlesk od domácích fanoušků.

80
    Tomáš Švach viděl žlutou kartu za faul na Jakubova.

78
    Jakubov šel středem hřiště sám na brankáře Vypušťáka, ale byl zastaven pomezním rozhodčím, který mu zamával ofsajd.

76
    Ševci kopali rohový kop, z něj se neprosadili, zůstali u míče, ale jejich snaha o vstřelení branky vyzněla naprázdno.

75
    Lukáš Holík zakroutil míč z přímého volného kopu na zadní tyč, kde byl domácí gólman, který balon prodloužil do zámezí.

72
    Zlín přece jen vstřelil branku, i když to ze začátku tak nevypadalo, nakonec ALEXANDR JAKUBOV přehodil vybíhajícího brankáře Vypušťáka.

71
    Střídání Slavičína, Daniela Horáčka vyměnil Vojtěch Kalus

70
    Individuálně se snažil prosadit Lukáš Holík, který šel z pravé strany až na střed hřiště, poté si balon zastavil a vystřelil, jeho rána ze záklonu šla nad branku.

68
    Opět šance Slavičína po špatné rozehrávce Zlína v zadních řadách, nyní to nakonec Ševci vyřešili dlouhým odkopem za postranní čáru.

Tomáš Kučera

Branky: 28. Bačo (vla.), 55. Školník (pen.), 65. Fojtů – 17. Bačo, 25. Hnaníček, 27. Jakubov, 33. Železník, 37. Železník, 40. Jakubov, 72. Jakubov, 84. Holík, 85. Hnaníček

Karty:   80. Švach (SLC), 84. Zvoníček (SLC)

FC TVD Slavičín: Vypušťák – Zvoníček, Elšík, Kocián, Horáček (71. Kalus), P. Švach, Školník, Mezírka, Juřica (56. Vaculík), T. Švach, Žůrek
    Náhradníci: Kuja – Fojtík, Fojtů, Goňa, Kalus, Vaculík, Šťastný,

FC Zlín: Šiška – Gajič, Bačo, Hnaníček, Matějov (46. Slaměna), Lib. Holík, Balić, Hronek, Jiráček (46. Masař), Jakubov, Železník (58. Luk. Holík)
    Náhradníci: Dostál – Beauguel, Slaměna, Podio, Masař, Buchta, Luk. Holík

Rozhodčí: Cieslar – Antoníček, Mojžíš