Oxford Utd. – Manchester City 0:3 (kon.) | Wolverhampton – Leicester 0:0 (1:3 po pen.) | Manchester Utd. – Derby 2:2 (7:8 po pen.)
West Brom – Crystal Palace 0:3 (kon.)
po penal. (1:3)
Wolverhampton Wanderers
0:0 (0:0)
Leicester City
Úterý 25.09.2018, 20:45 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglický Ligový pohár • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:58:56)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:11.

Je konec. Leicester City nakonec zvítězil na pokutový kopy a postupuje do osmifinále! Na začátku utkání byl Leicester lepším týmem a už v 5. minutě nebezpečně vypálil Iborra, ovšem jeho pokus skončil vedle pravé tyče. Ve 13. minutě to byly opět lišky, když se hostující hráč dostal ke střele, ale tato pumelice byla zblokována. Poté byla k vidění velice vyrovnaná hra s náznaky šancí, ale ničím vážnějším. V 56. minutě se domácí dostali do velké šance, ale Cavaleiro selhal ve velké šanci. V 72. minutě mohl Wolves opět rozhodnout, ale ani tentokrát to nebyl gól. Následně se šlo až do penalt, kde hosté vyhráli 3:1.

Střílení penalt začíná.

Základní hrací doba je u konce. Branky jsme se nedočkali a nyní tak následují penalty.

90+8

90+8
    Po rohu domácích se dopředu dostal Leicester, ale následný centr skončil pouze v moci brankáře Ruddyho.

90+7
    Demarai Gray byl za potlesku odnesen na nosítkách a může se pokračovat.

90+6
    Na hřišti jsou i nosítka a pro Graye tento zápas skončil a ne jen tento, ale tohle bude stopka na dalších pár měsíců.