Vsetín – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 6:3 (kon.)
Motor ČB – Kladno 3:0 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Přerov – Havířov 6:3 (kon.)
Prostějov – Kadaň 9:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:3 (2:1, 1:1, 3:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 26.09.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 8. kolo

59:53
    Zeman u své střídačky fauloval jednoho z hostí, dopustil se hákování, ale teď už to domácím tolik nevadí.

56:36
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Vlastimil Bilčík – trestné střílení, hákování).

55:53
    Na ledě ale veselo pro domácí není. Vyloučeným je Mareš za podrážení a hosté mohou srovnat stav.

45:26
    Trestnou opustil desetiminutový trestanec Paták, za něj tam jde Brož. Za brankou totiž dlouho držel Dostálka tělem u mantinelu, až se dopustil faulu a je vyloučen za držení.

43:15
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Karel Nedbal – 2 min., sekání).

33:12
    Po komerční pauze přijde další přesilovka pro Duklu. Vyloučeným je Paták za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odsedí Ferda.

21:49
    Trest Nedvídka se chýlí ke konci a hosté šli navíc do útoku. Ten přerušuje vyhozením Štindl a vyloučením Osmík za sekání, HST má 55 sekund výhody 5 na 3!

21:06
    Anděl neměl v době hry u domácí střídačky na ledě vůbec co dělat, byl šestým hráčem a odsedí si dvě minuty za hru v šesti s gólmanem na ledě.

19:56
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Nedvídek – 2 min., napadení).

15:08
    Další rána pro Bílé hvězdy. V rohu fauloval Střondala Čachotského, hůl hostujícího hráče se ocitla v obličeji domácího kapitána, který byl v předklonu. Přitěžující okolnost byla krev a je to tak za 4 minuty.

09:40
    Na pokec sedne k Čejkovi Kusko, ten se při návratu z útočného pásma dopustil hry vysokou holí a má to za dvě minuty.

01:38
    Nešťastný vstup hostujícího kapitána do zápasu. Ten po faulu na obránce ve středním pásmu inkasuje 2+10 minut za vražení na hrazení. Menší trest odsedí Novák.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 9. Anděl (Pekr, Suchánek), 12. Pekr (Anděl, Skořepa), 33. Pekr (Skořepa, Štindl), 44. J. Pohl (Zeman, Čachotský), 57. Skořepa, 57. Čachotský (TS) – 7. Kusko (Nedvídek, Čermák), 23. L. Horký (Čejka, Nedbal), 44. L. Horký (Střondala)

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – J. Pohl, Štebih, D. Váňa, Suchánek, Půža, Štindl, Mareš – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, Skořepa (A), Pekr – Harkabus, Osmík, Hrníčko – D. Čermák.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Bilčík, Čermák, Vl. Brož, Nedbal, Čejka, D. Mikyska, Furch – Süss, Raška, L. Horký – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Čejka, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Střondala, M. Novák.

Rozhodčí: Barek, Obadal – Doležal, Kokrment

Diváci: 2 395