Buffalo – Columbus 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 2:3 (kon.) | Nashville – Carolina 1:4 (kon.)
St. Louis – Washington 0:4 (kon.) | Chicago – Detroit 6:8 (kon.) | Calgary – San Jose 7:5 (kon.)
Edmonton – Vancouver 6:0 (kon.)
Buffalo Sabres
2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Columbus Blue Jackets
Středa 26.09.2018, 01:00 • Clinton Arena, Clinton • Příprava NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:45:07)

Je konec. Columbus ve třetí třetině dokonal skvělý obrat a nakonec vyhrál 4:2. V první třetině se toho moc nestalo, jelikož byla taková zahřívací. Ve druhé třetině jsme se dočkali hned čtyř branek. Už ve 22. minutě poslal domácí do vedení Nelson, ale ve 33. minutě srovnal v přesilové hře Duclair. O dvě minuty později ovšem Buffalo rovněž získalo přesilovku, kterou taky využilo, když se prosadil Reinhart. Ale o minutu později Columbus podruhé srovnal, tentokráte vsítil branku Clendening. Ve 47. minutě se prosadil v přesilové hře Panarin a o dvě minuty později rovněž v přesilovce Stenlund. Čtyři přesilovky, čtyři branky. Následně se domácí snažili vsítil gól, ovšem branka už nepadla.

59:42
    Následně hosté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

59:35
    Buffalo se marně snaží vypálit na bránu soupeře.

59:15
    Střela hostujícího hráče ve středním pásmu byla zblokována.

58:59
    Oddechový čas pro domácí.

58:59
    Nyní se bojuje o kotouč za bránou Columbusu a posléze přišel nához, který chytil do lapačky Korpisalo.

58:25
    Domácí se nyní dostali jen do své třetiny a stále hrají bez brankáře.

58:14
    Naprosto fantastické zákroky nyní vytáhl Korpisalo, který tak podržel svůj tým!

57:35
    Nyní už to ovšem zakázané uvolnění ze strany Columbusu bylo.

57:12
    Hostům se podařilo vyhodit a následně ještě zasprintoval útočník Columbusu, aby se nejednalo o zakázané uvolnění.

57:00
    Domácí hrají v šesti!

56:46
    Domácí se snaží vyvinout nějaký tlak, ovšem Blue Jackets se zatím brání velmi dobře.

56:09
    Domácí jen odevzdali puk, aby mohli jít vystřídat své formace.

55:29
    Wedgewoord si připsal úspěšný zákrok a nyní následuje komerční přestávka.

55:02
    Opět se hra přerušila a pomalu to vypadá, že dnes vyhraje Columbus, která stále hájí dvoubrankové vedení.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:26
    Posléze se Blue Jackets dostali i ke střele, ale ta minula bránu.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 22. Nelson (Nylander, Oglevie), 35. Reinhart (Eichel, Dahlin) – 33. Duclair (Prapavessis), 36. Clendening (Kukan, Panarin), 47. Panarin, 49. Stenlund (Panarin)

Buffalo Sabres: Wedgewoord (Johansson) – Bailey, Berglund, Bogosian, Borgen, Dahlin, Eichel, Guhle, McCabe, Mittelstadt, Nelson, Nylander, Oglevie, Okposo, O'Regan, Reinhart, Rodrigues, Skinner, Smith, Pilut
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Berube) – Anderson, Carlsson, Clendening, Davidsson, Dubinsky, Duclair, Foudy, Jenner, Jones, Kukan, Panarin, Prapavessis, Robinson, Savard, Sedlák, Stenlund, Vigneault, Wennberg