Česko U21 – Slovensko U21 2:1 (kon.) | Česko – Slovensko 3:3 (kon.)
Středa 26.09.2018, 12:10Turnaj čtyř zemí

Konec zápasu. (13:43:45)

38:42
    Slováci si berou oddechový čas a chystají závěrečný tlak za vyrovnáním.

38:19
    Dobrý obranný zákrok si připsal Hájek, který čistým skluzem zastavil rodící se protiútok se Slovenska.

37:39
    Na palubovce začínají pracovat i emoce, Klíma si jistou záležitost hodně vysvětloval s Medoněm.

37:16
    Nástřel Blahuty ohrožení nepřinesl, česká jednadvacítka se musí znovu zatáhnout do defenzívy.

35:00
    Českou branku již hájí Michal Hůla, který nyní musí odolávat zvyšující se převaze soupeře.
    32:09 Sebastián BAČO - 2:1

32:09
    Slovensko U21 právě vstřelilo branku!
    Rázem je ale zaděláno na drama, nenápadnou střelou přesně k tyči se prezentoval SEBASTIÁN BAČO, který rázem snížil na rozdíl jediného gólu – 2:1!

30:10
    Blahuta se po levé straně do zakončení neprodral, Slováci se míče zbavili pouze odkopem.

28:26
    Češi mají ve druhé půli silně navrch a jasně zatím kráčí za třetím vítězství na turnaji.

27:20
    Lukáš Křiváněk dostal pořádně naloženo na kotník a nyní je lékaři odváděn na střídačku. Doufejme, že střelec prvního českého gólu bude v pořádku.
    26:27 Adam KESZI - 2:0

26:27
    Česko U21 právě vstřelilo branku!
    ADAM KESZI si hodně smolně srazil do sítě nastřelený balon a navýšil tím náskok českého týmu – 2:0!

25:56
    Pěkně sehraná kombinace českého výběru, Sznapka hledal stříleným centrem na zadní tyč Křivánka, který ale ve skluzu nedokázal míč do sítě uklidit.

25:00
    První střelu Slováků ve druhé půli vyslal Koricina, Němcovi míč vypadl z rukavic. Nakonec ho český brankář dokázal sebrat zpět do náruče.

24:49
    Zatím nejvýraznější postavou českého týmu ve druhém poločase je Zdeněk Sita, který ostřeluje soupeřovu klec z každé pozice. Štěstí mu ale zatím nepřeje.

24:00
    Českou kombinaci nyní ukončil nepřesnou rozehrávkou brankář Němec.

23:37
    Češi jsou po pauze znovu při chuti a snaží se navýšit těsné vedení. Slovensko však zatím drží brankář Kevin Kollár.