Bohemians – Ne 6:8 (kon.) | Chodov – Slavia Plzeň 14:2 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 11:2 (kon.)
Ostrava – Židenice 5:2 (kon.) | Liberec – Střešovice 3:4 (po pr.) | Jičín – Panthers 5:6 (po pr.)
Finance Novák FBK Jičín
5:6 (1:1, 3:2, 1:2 - 0:1)
Panthers Praha
Pátek 28.09.2018, 20:00 • Sportovní Areál Jičín • ČEZ Extraliga žen • 4. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (22:01:36)

Střely na branku: 29 – 23.

Je dobojováno! Jičín měl zápas velmi dobře rozehraný, ale nakonec si ho nechal proklouznout mezi prsty. Panterky ve třetí třetině vyrovnaly z 2:2 na 4:4 a dotáhly utkání do prodloužení, ve kterém jim druhý bod zajistila Anežka Slaná. Do utkání v dresu domácích nastoupila olympijská medailistka Karolína Erbanová, která však ze zápasu pro zranění kolene odstoupila.

60:42
    Tým Panthers právě vstřelil branku!
    Prodloužení velmi brzy končí! Kristýna Bachmaierová ze středu přestřelila. Panterky rozehrály a po přihrávce Kučerové zkusila štěstí ANEŽKA SLANÁ. Nebyl to žádný projektil, ale i tak proletěl nad hlavou nepřipravené Samkové do sítě! Asistence: Eliška Kučerová.

60:01

60:00

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:02
    Týmová porada velmi rychle přinesla kýžené ovoce v podobě vyrovnávajícího gólu! Autorem branky je DOMINIKA STEINBACHOVÁ, která využila přihrávku Lamkové. Asistence: Ivana Lamková.

57:35
    Oddechový čas pro Panthers.

56:51
    Hodně nepřesná střela hostů z levé strany a po ní centr z pravého mantinelu, po kterém skočila Samková.

55:35
    Pražanky napadají rozehrávku Jičína hodně vysoko. Do nějakého tlaku se ale nedostávají.

54:44
    Mrázková si neporadila s aktivním napadáním dvou soupeřek a míček ztratila. Ani Panterky u něj ale dlouho nevydržely.

53:39
    Hostující celek využívá nabídnutou přesilovku a snižuje na 4:5! LUCIE FLORIANOVÁ využila přihrávku od Petry Šusterové a zdramatizovala koncovku třetí třetiny. Asistence: Petra Šusterová.

53:14
    Důležitá přesilovka pro naděje Panterek. Ty ale přišly o balonek a musí o něj pracně bojovat u vlastní branky.

52:47
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Markéta Gabrielová – 2 min., Sekání).

50:53
    Stále hrají hlavní domácí hráčky, které se tak nemusí strachovat o to, že by přišly o svůj dvoubrankový náskok.

49:44
    Nováková netrefila míček, který k ní byl sražen ze spoluhráččiny přihrávky z pravého křídla. Samková zasahovat nemusela.

48:50
    Velmi dobré krytí míčku od Kosové, která z osy hřiště i vystřelila, ale mířila mimo tři tyče.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 5. Paulovičová (N. Mrázková), 25. Jarolímová (Bachmaierová), 25. Svobodová (Strejcovská), 26. Chlumská (Kosová), 44. Jarolímová (Bachmaierová) – 15. Lochmannová, 23. Lochmannová (Šusterová), 37. Lamková (Lamková), 54. Florianová (Šusterová), 59. Steinbachová (Lamková), 61. Slaná (Kučerová)

Finance Novák FBK Jičín: Samková (Klabanová) – Růžičková, N. Mrázková, Kosová, Paulovičová, Strejcovská – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Bachmaierová, Gabrielová, Svobodová – Erbanová, Sluková.
    Panthers Praha: Červová (Horňáková) – Vranová, Florianová, Kučerová, Syslová, Kalinová, Fabiánová, Šusterová – Vesecká, Lochmannová, Škvorová – Lamková, Slaná, Tůmová – Steinbachová, Miklíková, A. Nováková.

Rozhodčí: Hátlová, Jansová