Philadelphia – NY Rangers 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 3:5 (kon.)
Chicago – Ottawa 1:2 (kon.) | Edmonton – Arizona 3:2 (po pr.) | San Jose – Calgary 3:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
Florida Panthers
Pátek 28.09.2018, 01:00 • Amway Center, Orlando • Příprava NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek páteční noci! (04:06:33)

Trestné minuty: 8 – 8

Dnešní přípravný zápas mezi Lightning a Panthers skončil vysokou výhrou Blesků, 6:2. Velmi dobře si v jejich dresu přitom počínal útočník Mathieu Joseph, který nasbíral za dva góly a jednu asistenci celkem tři kanadské body. Dobrý zápas ale dnes odehráli také brankář Louis Domingue (36 úspěšných zákroků), obránce Victor Hedman (gól, asistence) či útočník Brayden Point (dvě asistence).

Bolts i Cats mají momentálně v přípravě stejnou bilanci – tři výhry, tři porážky.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a také celého utkání.

58:10
    Conacher se rychle obtočil kolem soupeřovy brány, zakončit se mu k bližší tyči už ale následně nepodařilo.

57:48
    Stamkos hledal z pravé strany před bránou Josepha, avšak neuspěl.

56:01
    Necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny, o vítězi máme na 99,9% rozhodnuto.
    55:07 JOSEPH - 6:2

55:07
    Tampa právě vstřelila branku!
    6:2 pro Lightning! MATHIEU JOSEPH se dostal s pukem zprava až před bránu a následně zaznemanl svou druhou trefu, třetí bod v dnešním utkání. Asistence: J. T. Miller, Steven Stamkos.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 5. Hedman (Point, Gourde), 20. Cirelli (Hedman, Joseph), 24. Gourde (Point), 51. Joseph (Sergačjov, Killorn), 52. Volkov (Cirelli, Killorn), 56. Joseph (Miller, Stamkos) – 7. Lammikko (Ekblad), 43. Vatrano (Brouwer, Borgström)

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – Hedman, Girardi, Coburn, Sergačjov, Koekkoek, Černák – Miller, Stamkos (C), Volkov – Palát, Point, Gourde – Killorn, Cirelli, Joseph – Martel, Paquette, Conacher
    Florida Panthers: Luongo (Hutchinson) – Yandle, Ekblad, Kiselevič, Petrovic, McCoshen, MacDonald – Huberdeau, Trocheck, Hoffman – Borgström, McCann, Brouwer – Hunt, Malgin, Vatrano – Haley, Lammikko, Mamin

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Kevin Pollock – Ryan Daisy, David Brisebois

Diváci: neuvedeno