Petřkovice – Vrchovina 5:1 (kon.) | Hodonín – Rýmařov 3:1 (kon.) | Líšeň – Frýdek-Místek 4:2 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 0:0 (kon.)
FC Odra Petřkovice
5:1 (2:1)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Sobota 29.09.2018, 10:15 • Stadion Odra Petřkovice, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

90+2
    Konec zápasu. (13:17:21)

80
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Ošmera, přichází Dobrovolný.

73
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Telnar, přichází Švancer.
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Boušek.

72
    Petřkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARIO TELNAR.

64
    Žlutou kartu dostává Michal Velner (FC Odra Petřkovice).

61
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vícha, přichází Bača.

60
    Autorem branky je LUKÁŠ KANIA.

59
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Regec, přichází Chlopek.

57
    Autorem branky je MAREK SZOTKOWSKI.

52
    Žlutou kartu dostává Michal Dočekal (SFK Vrchovina).

1

FC Odra Petřkovice: Chmiel – Telnar, Regec, Sporysz, Neumann, Baranek (C), Velner, Kania, Smékal, Rychlý, Szotkowski
    Náhradníci: Godula – Švancer, Ficek, Chlopek

SFK Vrchovina: Juran – Vícha, Chalupa, Smetana, Michal (C), Ošmera, Dočekal, Zbytovský, Duba, Sklenář, Košík
    Náhradníci: Šmída – Bača, Dobrovolný, Boušek

Rozhodčí: Josef Tomanec – Vlastimil Ogrodník, Vít Zaoral.

Petřkovice se momentálně nacházejí na desátém místě s jedenácti body a skóre 8:10. V posledním zápase zavítal do Velkého Meziříčí. Tam poslal hosty ve 13. minutě do vedení Kania. Ve 33. minutě ale srovnal Simr. Poté už branka nepadla a zápas skončil remízou 1:1.
    Nováček z Vrchoviny je aktuálně na třinácté příčce s osmi body a skóre 12:15. Do Vrchoviny zajel Hodonín. V 18. minutě poslal domácí do vedení Dočekal. V 77. minutě sice srovnal Mares, ale v 83. minutě dostal druhou žlutou hostující Šustr a v 90. minutě rozhodl o výhře domácích Ošmera.

Michal Raška

Branky: 45+1. Telnar, 45+3. Smékal, 57. Szotkowski, 60. Kania, 72. Telnar – 25. Zbytovský

Karty:   64. Velner (PEK) – 52. Dočekal (VRC)

FC Odra Petřkovice: Chmiel – Telnar (73. Švancer), Regec (59. Chlopek), Sporysz, Neumann, Baranek (C), Velner, Kania, Smékal, Rychlý, Szotkowski

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Juran – Vícha (61. Bača), Chalupa, Smetana, Michal (C), Ošmera (80. Dobrovolný), Dočekal (73. Boušek), Zbytovský, Duba, Sklenář, Košík

Rozhodčí: Josef Tomanec – Vlastimil Ogrodník, Vít Zaoral