Zlínsko – Vel. Meziříčí 3:5 (kon.) | Hulín – Uh. Brod 1:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Uničov 0:4 (kon.)
Hlučín – D. Benešov 2:2 (kon.)
SK Spartak Hulín
1:0 (0:0)
ČSK Uherský Brod
Pátek 28.09.2018, 10:30 • Hulín • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:29:14)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 21:19.

Je konec. Hulín dnes překvapil a připisuje si první výhru v letošní sezóně, čímž se dostal na předposlední místo. Největší šance domácích přišla v 17. minutě, ovšem rána hostujícího hráče orazítkovala pouze pravou tyč. Ve 32. minutě se Uherský Brod opět dostal do šance, ale následná střela skončila vedle levé tyče. V 70. minutě měli domácí obrovský tlak, ve kterém se prosadil Michal Šrom a Hulín šel do vedení. Konec utkání hosté vůbec nezvládli a nakonec uviděli hned dvě červené karty.

90+2

90+2
    Marek Mančík se neudržel a po urážkách vůči rozhodčímu dostává druhou žlutou kartu a je to druhá červená karta pro Uherský Brod.

90+1
    Konec utkání je velice impulzivní a nyní došlo na hrací ploše k velké roztržce. Rozhodčí rozdává opět karty. Tentokrát dostal žlutou kartu Unger.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

89
    A je tady další faul ze strany hostů, kteří konec absolutně nezvládají a stále se rozčilují.

88
    Druhou žlutou kartu navíc uviděl také Erik Hradil a oslabil své mužstvo.

87
    Konec utkání je velmi nervózní a nyní uviděl žlutou kartu Tomáš Josl.

86
    Domácí jen odkopli míč ze své poloviny a posléze přišel faul právě ze strany Hulína.

85
    Hulín sice získal rohový kop, ovšem ten nic vážnějšího tentokrát nepřinesl.

84
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Vyskočil, přichází Rožek.
    83. Rána domácího hráče šla pouze do břevna.

83
    Parádní střela domácího hráče orazítkovala pouze horní tyč!

82
    Hosté nyní poslali míč jen do zámezí a Hulín je blízko k první výhře v letošní sezóně.

81
    A nebyli daleko ke srovnání, jelikož se po centru do vápna dostal hostující hráč do zakončení hlavou, ale to chytil Unger.

80
    Nyní přišel faul ze strany Hulína a hosté mají šanci se dostat zpátky do zápasu.