West Ham – Manchester Utd. 3:1 (kon.) | Arsenal – Watford 2:0 (kon.) | Everton – Fulham 3:0 (kon.)
Huddersfield Town – Tottenham 0:2 (kon.) | Manchester City – Brighton 2:0 (kon.) | Newcastle – Leicester 0:2 (kon.)
Wolverhampton – Southampton 2:0 (kon.) | Chelsea – Liverpool 1:1 (kon.)
Manchester City
2:0 (1:0)
Brighton & Hove Albion
Sobota 29.09.2018, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 7. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:52:37)

Je konec, Citizens dnes potvrzují roli favorita a v poklidném tempu vyhrávají 2:0 nad Brightonem, který s výjimkou úvodu a samotného závěru zápasu, v podstatě nepřešel přes půlící čáru. Fotbal to rozhodně nebyl kdovíjak koukatelný, nicméně z pohledu domácích tato hra účel splnila a to je to hlavní.

90+3

Zákroky brankáře Brightonu Ryana – 6.

Zákroky brankáře Edersona – 1.

90+3
    Poslední minuta nastaveného času, Otamendi se vrací s míče, zpět k půlící čáře, natahuje na sebe protihráče a poté přihrává na pravou stranu, tam ale B. Silva ztrácí míč.

90+1
    Nastavují se tři minuty, Brighton se nyní musí bránit, domácí se drží před jeho pokutovým územím.

89
    Bleskově rozehraný roh domácích, z pravé strany, po předchozí standardce, míč se dostal do vápna Brightonu, kde včas zareagoval obránce, který míč odkopl do bezpečí.

88
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Philip Foden.

87
    Žlutou kartu dostává Martín Montoya (Brighton & Hove Albion FC).

86
    Míč míří z pravé strany do vápna Citizens, kde si splnil své defenzivní úkoly Fernandinho.

85
    Po velmi dlouhé době opět roh pro Brighton, příležitost na snížení!

83
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Solly March, přichází José Izquierdo.

82
    Kyle Walker (Manchester City) odehrál míč do autu, před dotírajícím Glennem Murrayem.

80
    Je před námi posledních deset minut tohoto utkání, resp. řádné hrací doby, mezitím sledujeme Aymerica Laporteho, který byl ošetřován, jak se zvedá z trávníku a odchází za postranní čáru.

78
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Anthony Knockaert, přichází Alírezá Džahánbachš.

78
    Glenn Murray (Brighton) nyní fauluje na polovině Citizens a bude se ošetřovat.

75
    Po faulu na Sterlinga hosté přichází o míč, hrají domácí.

74
    Kouč Pep Guardiola nabádá své svěřence, aby nebyli tak vysunutí na polovině soupeře, ale stáhli se, při výkopu Ryana, více k půlící čáře.

Martin Dvořák

Branky: 29. Sterling (Sané), 65. Agüero (Sterling)

Karty:   9. Knockaert (BRN), 42. Duffy (BRN), 87. Montoya (BRN)

Držení míče: 80 % : 20 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 20:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 4:10.
    Manchester City: Ederson – Walker, Otamendi, Laporte, Zinčenko – B. Silva, Fernandinho, D. Silva (C) (88. Foden) – Sterling, Agüero (66. Jesus), Sané (71. Mahríz).
    Náhradníci: Muric – Danilo, Kompany, Stones, Mahríz, Foden, Jesus.

Brighton & Hove Albion: Ryan – Montoya, Dunk (C), Duffy, Bong – Knockaert (78. Džahánbachš), D. Pröpper, Kayal, March (83. Izquierdo) – Bissouma – Locadia (73. G. Murray).
    Náhradníci: Button – Bruno, Balogun, Bernardo, Džahánbachš, G. Murray, Izquierdo.

Rozhodčí: Mason – Wilkes, McDonough