Olomouc – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 3:4 (1:2 po s.n.) | Zlín – Třinec 2:3 (po pr.)
PZ Kladno – Slavia 0:8 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 4:1 (kon.)
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 1:2 (kon.) | Kobra – Třemošná 3:5 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 15:1 (kon.) | Přerov – Havířov 1:5 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Chomutov – Sparta 6:0 (kon.)
konec
HC Škoda Plzeň
4:0 (2:0, 1:0, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 29.09.2018, 12:00 • Home Monitoring Aréna • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    Děkujeme za pozornost a těšíme se u dalších onlajn přenosů z plzeňské Home Monitoring Arény. (14:21:50)
     
    Domácí berou v dnešním zápase všechny 4 body, přestože v nájezdech prohrávali již 2:0. Nakonec ale sérii otočili a zásluhou Jasečky si připisují i prémiový bod.
     
    Konec zápasu.
     
    65:01
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.

    SEBASTIAN JASEČKO střelou k pravé tyči rozhodl o bodu navíc pro Plzeň v nadstavbové části.
     
    Blecha neproměňuje a domácí mohou znovu rozhodnout.
     
    Dáňovi sjel puk z hole.
     
    Vogel po bekhendovém blafáku míjí.
     
    Ani Špaček nedává, hraje se dál.
     
    Bubanec neproměnil.
     
    Dvořák propasíroval puk za betony – 2:2.
     
    Botoš nedává.
     
    Špaček snižuje na 1:2.
     
    Skuhravého vychytal Bočan.
     
    Ani Soukup se za domácí neprosadil.
     
    Sapoušek nedává.
     
    Jiříček mezi betony neprostřelil.
     
    Vogel proměňuje.
     
    Jasečko neuspěl.

    Vladimír Jícha

    Branky a nahrávky: 16. Marcel (Kupčo, Páník), 20. Kanta (Soukup), 23. Soukup (Jiříček), 56. Dvořák (Daňa), rozh. náj. Jasečko


    HC Škoda Plzeň: Bočan (Vondraš) – Hodinář, Dolhý, Kanta, Jiříček, Jasečko, Špaček – Páník, Hauser, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup, Matoušek, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo
    HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Kubát) – Zolonaj, Houdek, Hohl, Prošek, Vogel, Petretič – Galla, Šlechta, Hrůša, Blecha, Bubanec, Botoš, Sapoušek, Skuhravý, März, Helecz

    Rozhodčí: Václav Kosnar – David Jelínek, Tomáš Pešek