Olomouc – Vítkovice 1:8 (kon.) | Vsetín – Zlín 2:3 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 0:10 (kon.)
Tábor – Mountfield HK 2:4 (kon.) | HK MD Šumperk – Třinec 2:6 (kon.) | K. Vary – Kladno 0:3 (kon.)
Warriors Brno – Přerov 4:5 (po pr.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Technika Brno – Havířov 3:5 (kon.)
Slavia – Sparta 1:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:7 (kon.) | Třemošná – Chomutov 4:3 (1:0 po s.n.)
Kobra – Plzeň 0:11 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:3 (0:1, 0:1, 0:1 - 0:1)
Rytíři Kladno
Sobota 20.10.2018, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Kladno si domů odváží čtyři body, domácí tak zažívají již pátou porážku v řadě. U nějakého dalšího Onlajnu se na vás těší Lukáš Mayer. (15:07:11)

62:45
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Sojka přihrál LUKÁŠI SÝKOROVI do prostoru mezikruží a ten už jen vypálil na bránu. Asistence: Adam Sojka.

61:45
    Adam Bareš pálil na Bajgara, střela ovšem minula klec domácích.

61:15
    Domácí získávají puk a přesouvají se do útoku.

60:15
    Kladno se ihned po začátku prodloužení dostává do útoku.

60:01

Poslední perioda, ve které si Kladno zajistilo vítězství přesilovkovým gólem ve 46. minutě. O ten se po pěkné kombinaci postaral Adam Bareš.

Po třetí třetině bude následovat nadstavba v podobě prodloužení a případně nájezdů.

Konec základní části zápasu.

59:16
    Ofsajd hostů.

58:51
    Bajgar přikrývá puk pod svou lapačku.

57:20
    Karlovarští se dostali do útoku, zde ovšem znovu přišli o puk a hra se přesouvá zpět před Bajgara.

57:02
    Zakázané uvolnění Energie.

56:35
    Domácím se nedaří osvobodit se z kladenského sevření.

55:55
    Rytíři jsou stále v útočném pásmu.

54:10
    Karlovarští po přesunu do útoku opět přicházejí o puk.

53:49

52:50
    Domácí vyhazují.

Lukáš Mayer

Branky a nahrávky: 14. Sýkora (Alscher), 38. Sojka (Chrenka), 46. Bareš A. (Ticháček, Alscher), 63. Sýkora (Sojka)

HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Hykel) – Hohl "A", Vogel, Houdek "C", Petretič, Zolonaj, Žďárský – Šmajda, Sapoušek, März "A" – Blecha, Botoš, Bubanec – Šlechta, Skuhravý, Helecz
    Rytíři Kladno: Suk (Jaňour) – Alscher, Koštoval, Ticháček "C", Kohlíček, Sýkora – Kouba, Sojka "A", Šilhavý – Chrenka"A", Šapovaliv, Adam – Procházka, Hrabík, A. Bareš – P. Bareš

Rozhodčí: Pastier – Tichý, Fiala