Havlíčkův Brod – Pelhřimov 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – David Servis 7:0 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 2:3 (po pr.)
Orlová – Val. Meziříčí 2:3 (kon.) | Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 8:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (0:0, 0:0, 5:3)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 29.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 6. kolo

Dobrý podvečer z havlíčkobrodské Kotliny. Vítám vás u on-line přenosu, kde se v rámci 6. kolo II. ligy skupiny Jih a Východ uskuteční derby Vysočiny. Domácí mužstvo BK Havlíčkův Brod vyzve nedalekého rivala HC Lední Medvědi Pelhřimov. Utkání začíná v 17:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.

Hokejisté z města rekordů a kuriozit nezačali nový ročník dobře, když v prvním kole podlehli o čtyři branky Žďáru nad Sázavou. V dalších utkáních ovšem svěřenci trenéra Marka Melenovského vyhráli dva zápasy a ve třetím získali bod. Pelhřimov se v nadcházejícím ročníku opírá o zkušené borce, kteří táhnou celý tým Medvědů.

kompletní statistiky

Celek z Kotliny si na začátku sezony 2018/2019 připsal cenný skalp Moravských Budějovic, avšak svěřenci trenéra Jiřího Čelanského v dalším utkání prohráli se žďárskými Plameny. Bruslaři se potom svezli na vítězné vlně, která trvá dva zápasy v řadě. Havlíčkův Brod se v sezoně bude spoléhat na opory týmu, a také na nové posily, které se ukázaly v dobrém světle.

Havlíčkův Brod – Pelhřimov 7:4
    Branky a nahrávky: 4. Michálek (Milfait, Semrád), 7. Přidal (Holenda, Třetina), 8. Ludvík (Voříšek), 13. Třetina, 26. Holenda (TS), 45. Voříšek (Holenda, Šmíd), 60. Nepokoj – 8. Marek Hadrava (Martin Hadrava, Kohút), 14. F. Kasalý (Martin Hadrava, Pospíchal), 36. Pospíchal (F. Kasalý), 37. Plachý (Votápek, Srnský).
    Rozhodčí: Jaroslav Žák – Jan Kubát, Petr Křivohlavý.
    Vyloučení: 8:5.
    Využití: 2:1. V oslabení: 0:0.
    Diváci: 320.
    Třetiny: 4:2, 1:2, 2:0
    Střely na branku: 46:24 (19:7, 16:8, 11:9).
    Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:4, 7:4.
    V prodloužení: 0:0
    V samostatných nájezdech: 2:1

BK Havlíčkův Brod: Novák (Folvarský) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Vala, Kopic, Pejchal, D. Vacík – Beneš, Milfait (A), Michálek – Holenda, Třetina (C), Přidal – Kuchta, Voříšek, Ludvík – Beran, Kozlík

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Pospíchal, Slabý, Krtek, Srnský, Kohút, D. Kasalý (C) – Adam, Heinrich, Mejzlík (A), Kadlec, Plachý, Votápek, Martin Hadrava (A), Marek Hadrava, F. Kasalý

Derby Vysočiny vždy nabídlo hodně branek a výjimkou nebylo ani přátelské utkání před sezonou 2018/2019, které se odehrálo v havlíčkobrodské Kotlině. Diváci byli v první třetině svědky šesti branek, když ji v poměru 4:2 vyhráli domácí hokejisté. Bruslaři na svého soka vlétli hned od začátku, kdy si rychle získali tříbrankový náskok. Milfaitovu střelu za Holíka dostal David Michálek. Ve druhé brance měl prsty Holenda, který přichystal krásnou přihrávku na Patrika Přidala a ten se nemýlil. Třetinu hrůzy završil pro Pelhřimovské Tomáš Ludvík, jenž napálil puk ze vzduchu do klece Medvědů.

Hosté se přihlásili o slovo hned vzápětí, když využili rychlé přečíslení. Na konci celé akce byl Marek Hadrava. Bruslaři si svůj tříbrankový náskok vzali zpět, a to zásluhou kapitána týmu Miroslava Třetiny. V první třetině se prosadili ještě Pelhřimovští z hole Filipa Kasalého. Ve druhé dvacetiminutovce udeřili jako první Bruslaři. Nařízené trestné střílení proměnil Vojtěch Holenda – 5:2. Hráči z města rekordů a kuriozit zdramatizovali utkání dvěma góly. Nejprve se prosadil obránce Ladislav Pospíchal, aby na jeho práci navázal Tomáš Plachý.

Třetí třetina byla dlouho vyrovnaná díky maskovaným mužům, kteří se překonávali. Změna stavu přišla, až ve 45. minutě, kdy Holík vyrazil hrací předmět na hůl Luboše Voříška a ten se nemýlil. Utkání se vším všudy uzavřel střelou do prázdné pelhřimovské svatyně obránce Bruslařů Martin Nepokoj.

7. Orlová 10:23 0 bodů

Pozn.: 1. – 4. místo postup do play off.

Budeme vás informovat i o ostatních zápasech skupiny Jih + Východ (6. kolo).

Moravské Budějovice – David Servis ČB (17:00)

Žďár nad Sázavou – Tábor(17:30)

Hodonín – Kopřivnice (17:00)

Orlová – Valašské Meziříčí (17:00)

Opava – Nový Jičín (17:00)

Na koho bude upřena pozornost....?

Luboš Voříšek – útočník (BK Havlíčkův Brod): Třiatřicetiletý útočník prožívá skvělý start, když za čtyři utkání nasbíral 8 bodů (4+4). Voříšek je komplexní hráč, který se hodí na všechny herní činnosti hry. V loňské sezoně nasbíral proti Pelhřimovu 12 bodů (6+6).

Ondřej Procházka – útočník (BK Havlíčkův Brod): Jednadvacetiletý forvard, který loňskou sezonu strávil ve WSM Lize v dresu Kadaně, a také v juniorce Sparty. Skvěle zapadl do Týmu Bruslařů. Ve čtyřek utkáních se pyšní průměrem 1, 75 bodů na zápas.

Martin Hadrava – útočník (HC Lední Medvědi Pelhřimov): Sedmadvacetiletý útočník působí u Medvědů osmou sezonou a je nepostradatelným hráčem svého týmu. Hadrava je velmi šikovný útočník, který dokáže v klíčovém momentu rozhodnout zápas. Na startu letošního ročníku se mu daří zejména střelecky, když má na kontě 7 branek.

Martin Holata – brankář (HC Lední Medvědi Pelhřimov): Teprve sedmnáctiletý maskovaný muž je příjemným překvapením v kádru Medvědů. Loňskou sezonu strávil v brněnské Kometě Brno, kde dostal hodně prostoru. Holata si ve své první sezoně mezi dospělými nevede vůbec špatně, když dovedl svůj tým k šesti bodům.

BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – T. Semrád, D. Vacík, Vala, Kulhánek, Šmíd, Kopic – Michálek, Milfait (A), Beneš – Přidal, Třetina (C), Chlubna – Procházka, Voříšek (A), Blinka – Kozlík, Ludvík, Beran

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Kohút, Port, Pospíchal, Slabý, D. Kasalý (C) – Martin Hadrava (A), Vysloužil, Votápek, Siřiště, Heinrich, F. Kasalý (A), Marek Hadrava, Kadlec

Rozhodčí: Tomáš Micka – Daniel Horažďovský, František Štěpánek.

Všechny účastníky máme na ledové ploše. Za malou chvíli začínáme.

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhráli domácí hokejisté, kteří rozjíždí první útočnou akci.

00:30
    Semrád přihrál puk na svého parťáka, který ho protečoval do pásma. Následně je pískaná přihrávka rukou domácímu výběru.

00:57
    Pelhřimovští zahráli na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravé ruce Holíka.

01:12
    Vala udržel modrou čáru jen na chvíli potom se musel vrátit pro puk, který rozehrál na křídla.

01:52
    Voříšek se obtočil kolem Holíkovy branky, ale maskovaný muž Pelhřimova byl na místě.

02:22
    Kadlecův pokus od modré čáry byl zablokován a Marek nemusel tím pádem zasahovat.

02:42
    Vacík byl atakován hostujícím útočníkem, který se chtěl zmocnit puku. Pro Bruslaře vše dobře dopadlo.

03:16
    Souboj o puk se odehrával za brankou Holíka, který byl pozorný a přikryl touš u levé tyče. Vhazuje se po jeho pravici.

03:38
    Slabý střílel od modré čáry, kterou Marek vyrazil před sebe. Kotouč mohl za záda domácího gólmana dostat jeden z hostů, ten ale minul!

04:28
    Marek si připisuje rutinní zákrok, kdy ztlumil nahození od modré.

04:39
    Pospíchal chtěl najít dalekonosnou přihrávkou svého spoluhráče, ale nikoho neoslovil, takže je z toho zakázané uvolnění.

04:53
    Vacíkův pokus se sice odrazil od zadního mantinelu, až před Holíka, ale před hostujícím gólmanem se strhla mela o puk. Hrací předmět vyšťoural Chlubna, který nadvakrát neuspěl!

05:26
    Voříšek u pravého hrazení nahodil puk do pásma, kde se ho zmocnili jeho spoluhráči, avšak hra míří na druhou stranu.

06:05
    Vysloužil vystřelil na Marka, který vyrazil jeho pokus. Hráč hostů se ještě jednou dostal ke kotouči, ovšem i tentokrát byl maskovaný muž Havlíčkova Brodu úspěšnější, když jej zneškodnil levým betonem.

06:48
    Pelhřimovští nahodili puk do pásma, ale nevybojovali útočné pásmo. O rychlý brejk se snažili Bruslaři, kteří zahráli na zakázané uvolnění.

07:10
    Domácí jsou aktivnějším týmem, avšak naráží na dobře postavenou obranu Pelhřimova.

07:40
    Siřiště bojuje o puk v levém rohu, rozhodčí následně přerušují hru a bude se vhazovat po levé ruce Marka.

08:00
    Marek Hadrava se ocitl v gólové šanci, kterou mu připravil jeho spoluhráč. Ten odzbrojil Vacíka o puk a nahrál ho na Hadravu, jenž z první minul prostor levé tyče!

08:48
    Postavení mimo hru v podání Ledních Medvědů.

09:10
    Vala chtěl obejít svého strážce, ale narazil. Pelhřimovští jsou u puku.

09:48
    Hra se odehrává za gólmanem Markem, který musí být ve střehu. Bruslaři jdou dopředu.

10:06
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., napadení).

10:15
    Kadlec dostal puk mezi kruhy a trefil levou tyč!

10:34
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Vysloužil – 2 min., podrážení).

10:47
    Kulhánek s Valou odvedli skvělou práci na modré čáře, když se zbavili svých strážců. Kulhánek potom sjel za brankou Holíka, kde nahrál na svého parťáka.

11:40
    Blinka vystřelil bekhendem, ale Holík si mezeru u pravé tyče pohlídal.

12:11
    Voříšek zkusil své štěstí mezi kruhy, avšak jeho střela byla zablokovaná.

12:40
    Bruslaři jsou nastěhování před Holíkem, který musí být ve střehu. Gólman hostů vyrazil střelu od modré a poradil si i s následnými dorážkami.

13:23
    Pelhřimovští jsou na puku a snaží se zaměstnat Marka, který nemusel zasahovat.

14:05
    Marek Hadrava motá domácí obránce a čeká na čerstvé síly. Nakonec vrátil puk na modrou čáru, kde nikoho nenašel.

14:30
    Zakázané uvolnění Pelhřimovských.

14:33
    Kulhánkův pokus od modré vyrazil Holík vyrážečkou a hosté jdou dopředu.

14:59
    Střela jednoho z hostujících útočníků byla zablokovaná a hra se přestěhovala na druhou stranu, kde byl Holík bez práce.

15:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Marek – 2 min., podrážení). Trest odpyká Voříšek.

15:43
    Pelhřimov měl dvě šance. Nejprve se u levého kruhu nacházel Kadlec, jehož střelu zneškodnil levým ramenem Marek. Následnou kombinaci Medvědů zhatil taktéž maskovaný muž Havlíčkova Brodu.

16:49
    Svatyně Bruslařů byla vychýlena mimo své postavení. Rozhodčí sjednali náprava.

17:07
    Pokus od modré končí na Markovi, který chtěl rychle rozehrát, ale vše si rozmyslel a přerušil hru.

17:22
    Další zákrok domácího gólmana, jenž si pohlídal mezírku u pravé tyče.

17:29
    Kulhánek při snaze rozehrát kotouč na Holíkovu branku netrefil puk ideálně a ten končí mezi fanoušky.

17:50
    Šmídův projektil nebyl přesný, avšak domácí si zahrají přesilovou hru.

17:51
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (F. Kasalý – 2 min., nedovolené bránění).

18:16
    Bruslaři jsou v pásmu, kde kombinují před Holíkem.

18:40
    Semrád nahrál na levý kruh Voříškovi, který si zpracoval puk a vyslal ho na branku. Holík se stihnul včas přemístit.

19:06
    Bruslaři si nemůžou vytvořit souvislý tlak, jelikož Pelhřimovští skvěle brání.

19:37
    Semrádova střela byla zablokovaná a hosté se osvobozují.

19:52
    Po přerušení hry se vhazuje po pravici Holíka. Po vyhrané buly vyhodili hosté přes všechny čáry.

20:00

Máme za sebou první třetinu, ve které hýřili větší aktivitou domácí hokejisté, kteří zaměstnávali brankáře Holíka. Maskovaný muž Pelhřimova si poradil se všemi pokusy Bruslařů, kteří museli několikrát odvracet hrozbu před vlastním gólmanem. Největší šanci Pelhřimova měl Kadlec, jenž nastřelil tyč! Druhá třetina začne přibližně v 17:45.

Střely po první třetině: 13:9

Průběžné výsledky ze skupiny Jih + Východ
    Moravské Budějovice – David Servis ČB 2:0 (po 1. třetině)

Žďár nad Sázavou – Tábor1:0 (5. minuta)

Hodonín – Kopřivnice 0:0 (po 1. třetině)

Orlová – Valašské Meziříčí 1:1 (po 1. třetině)

Opava – Nový Jičín 0:0 (po 1. třetině)

20:01

20:20
    Bruslaři získali útočné pásmo, ale neohřáli se v něm dlouho.

20:41
    Pospíchal nahodil puk za Markovu svatyni, kde kus černé gumy ztlumil domácí gólman.

21:22
    Marek nepředvedl vůbec jistý zákrok, neboť Slabého projektil mu proklouzl mezi betony a jen těsně minul branku!

21:48
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Siřiště – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

22:20
    Voříšek bojuje o puk, který následně získal. Bruslaři jsou dále v pásmu hostů.

22:52
    Zblokovaná střela od modré skončila u Filipa Kasalého, který vyhodil.

23:20
    Michálek našel Procházku, který hned střílel, avšak jeho střela byla nepřesná k dorážce se nikdo nedostal!

24:10
    Bruslaři jsou aktivní, ale ze svého tlaku nevytěžili jedinou branku.

24:43
    Slabý nahrával před levou tyč na Vysloužila, který z těžké pozice promáchl puk!

25:22
    Bruslaři bojují opuk v levém rohu pásma, ale Pelhřimovští ho získali a vydali se k Markovi.

26:03
    Hostující útočník byl odzbrojen o puk u modré čáry, avšak domácí útočník nepokračoval v útočné akci.

26:42
    Kulhánek nahodil touš na Holíka, který ho zachytil lapačkou a následně rozehrál na své spoluhráče.

27:26
    Pelhřimovští jsou v pásmu, kde kombinují před Markem. Domácí gólman musel předvést svůj um, když si poradil se střelou Kadlece.

27:53
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., podrážení).

28:02
    Medvědi kombinují před Markem, který musí být v pozoru.

28:20
    Filip Kasalý byl mezi kruhy, odkud vypálil, ale proti byl Marek, který jeho ránu na poslední chvíli vychýlil mimo tři tyče!

29:08
    Pelhřimovští hrají výborně přesilovou hru jen jim chybí gól.

29:43
    Heinrich se proháčkoval přes tři bránící hráče, ale blíže ke kotouči měl Marek, který ho rozehrál.

30:12
    Přidal vybojoval puk ve středním pásmu a jel sříct Holíkovi. K brankáři hostů se nedostal,jelikož byl odzbrojen.

31:09
    Kulhánek obkroužil branku Holíka a nahrál puk na své spoluhráče, kteří teď točí hosty v pásmu.

32:03
    Ludvík chtěl svým pasem najít rozjetého Přidala, ale rezultuje z toho zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici Marka.

32:28
    Voříšek byl na levém kruhu a už už chtěl vystřelit, ovšem byl připraven o puk vracejícím se útočníkem. Jeho akci podpořil Přidal, který k zisku kotouče nepomohl.

32:55
    Chlubna zkusil nenápadnou střelu skrz obránce, ale ta byla zablokovaná. Vhazuje se před Holíkem.

33:10
    Šmíd rozehrává další akci, když nastřelil puk do pásma, kde na něj číhali hostující hráči, kteří se osvobozují.

33:50
    Port zavezl puk před Marka, kde ho nechal najíždějícímu Vysloužilovi, který neuspěl se střelou.

34:26
    Pelhřimovští si přihráli nedovoleně a vhazuje se po levici Holíka.

34:52
    Pelhřimovští sevřeli svého soka a Marek se měl co ohánět. Medvědi nakonec ve svých šancích neuspěli, ačkoliv nebyli daleko od branky.

35:18
    Blinka se dostal k odraženému kotouči, který proskotačil kolem brankoviště Holíka!

36:06
    Teď jsme byli svědky dobrých momentů, ale stále čekáme na první branku utkání. Útočný výpad Pelhřimova zastavilo postavení mimo hru.

36:21
    Přidal zatáhl kotouč po levé straně do pásma, kde ho přenechal svému kolegovi.

36:48
    Útočník hostů vyzkoušel pozornost Marka, který nemusel ani zasahovat, neboť kus černé pryže byla zablokovaná do ochranné sítě.

37:09
    Kozlík zkusil oslovit Berana, který na puk nedosáhla při snaze zabrzdit položil na led Holíka a je z toho přesilová hra pro hosty.

37:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Beran – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

37:36
    Markovi vypadl puk z lapačky, ale ten odpálil do bezpečí jeden z obránců. Hosté při snaze rychlého brejku se vystavili postavení mimo hru.

37:50
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kadlec – 2 min., nesportovní chování).

38:02
    Petr Slabý měl dostatek prostotu na modré čáře aby si rozmyslel kam usměrní svoji střelu. Nakonec mířil mezi betony Marka, který si poradil.

38:24
    Procházka se prosmýkl kolem obránců, až k brankáři Holíkovi. Domácí útočník vystřelil a puk sklouzl Holíkovi po rameni k brankové čáře. Kus černé gumy nakonec skončil mimo určený prostor!

39:05
    Hosté mohli udeřit ale proti byl Marek stejně jako na druhé straně Holík, jenž drží svůj tým.

39:31
    Holík si připisuje další zákrok, tentokrát lapačkou, když ztlumil nahození z pravého kruhu.

39:51
    Třetina dostal puk ve středním pásmu a dostal se až před Holíka. Domácí kapitán ač byl v tísni dokázal hostujícího muže s maskou prověřit na levou tyč. Holík byl úspěšný.

40:00

Máme za sebou čtyřicet minut hry a stav je stále bezbrankový. Nutno podotknout, že se přítomní diváci rozhodně nenudí, jelikož šancí je jako šafránu. Maskovaní muži jsou zatím hlavními hvězdami večera. Rozuzlení celého utkání a začátek třetí třetiny začne přibližně v 18:35.

Střely po druhé třetině celkem: 13:10 / 26:19

Moravské Budějovice – David Servis ČB 5:0 (37. minuta)

Žďár nad Sázavou – Tábor5:0 (23. minuta)

Hodonín – Kopřivnice 0:1 ( po 2. třetině)

Orlová – Valašské Meziříčí 2:2 (po 2. třetině)

Opava – Nový Jičín 0:1 (po 2. třetině)

40:01

40:08
    Kadlec poslal k zemi Semráda, jenž jde po hitu střídat.

40:39
    Pelhřimovští začali s vervou a rvou se o každý kotouč. Hru teď přerušil gólman Marek.

41:10
    Třetina drží puk u Holíkovi branky, kde zamotává hlavu bránicím hráčům.

41:17
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí jdou na začátku třetiny do vedení! První gól zápasu dávají Bruslaři a to po kuriózní situaci. Třetina nabil Valovi, jenž se opřel do rány a do trajektorie puku se dostal TOMÁŠ CHLUBNA, jenž ho tečoval kusem výstroje! Asistence: David Vala a Miroslav Třetina.

42:08
    Šmídův oblouček ztlumil Holík ve své lapačce. Kus černé gumy rozehrál na své spoluhráče.

42:47
    Horké chvilky teď prožil Martin Holík, který uhájil své brankoviště s vypětím všech sil. Domácí útočník si položil maskovaného muže Pelhřimova a chtěl bekhendem přehodit levý beton, ale Holík byl proti.

43:38
    Postavení mimo hru v podání havlíčkobrodských Bruslařů.

44:05
    Votápek teď sekl Beneše přes rukavice, ale rozhodčí si tohoto prohřešku nevšimli. Bruslaři jsou aktivnějším celkem a zaměstnávají Holíka.

44:47
    Třetina byl faulován a je nařízeno trestné střílení!

44:47
    Miroslav Třetina se rozjel na Holíka, kterého si rozpohyboval a bekhendovou kličkou nedává maskovanému muži Medvědů šanci!

45:10
    Bruslaři jsou při chuti a dál kují útočné plány na Holíka, avšak Pelhřimovští se nedávají lacino a zdatně domácím sekundují v nastaveném tempu hry.

45:38
    Kadlec obkroužil branku Marka a posléze ohrozil i gólmana Bruslařů, když chtěl zakončit klem levé tyče. Marek byl na místě.

45:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (D. Vacík – 2 min., hákování).

46:20
    Pelhřimovští kombinují před Markem, ale jejich přihrávku vystihl Kozlík, který vyhodil puk.

46:45
    Domácí celek udeřil ve vlastním oslabení a dostává se do trháku! David Vala našel dlouhou přihrávku ONDŘEJE PROCHÁZKU, který byl sám proti Holíkovi. Domácí šikula si pohrál s maskovaným mužem Pelhřimova a bekhendovou kličkou přidává třetí gól svého týmu! Asistence: David Vala a David Marek.

47:30

47:48
    Hosté se nastěhovali do pásma, kde nepobyli moc dlouho, neboť Bruslaře osvobodil jeden z obránců.

48:11
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

48:11
    Hosty čeká nejdůležitější část utkání, jelikož budou hrát dlouho přesilovku pět na tři.

48:30
    Hosté teď zamkli domácí u Marka, který má plné nohy a ruce práce!

48:35
    Tak to byl zákrok večera! Výborný postřeh teď předvedl brankář David Marek, který se stihl včas přesunout proti střele Martina Vysloužila, který mířil do prázdné brány! Maskovaný muž Havlíčkova Brodu stihl proti jeho ráně vytasit svoji lapačku!

49:27
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Pelhřimov využívá přesilovou hru! Filip Kasalý našel MARTINA VYSLOUŽILA, který neměl problém uklidit puk za bezmocného Marka! Asistence: Filip Kasalý.

51:06
    Valův projektil z levého kruhu vyrazil Holík ramenem. Hra má neskutečné tempo.

51:40
    Pelhřimovští jsou opět před Markem, který musí být na pozoru.

52:08
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kadlec – 2+2 min, vysoká hůl).

52:23
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Šmíd – 2 min., podrážení).

52:33
    Pelhřimovští se dostávají na dostřel! Martin Vysloužil byl v levém rohu,odkud bekhendovou přihrávkou mezi kruhy našel volného PETRA SLABÉHO, který střelou k pravé tyči snižuje na 2:3 z pohledu Medvědů! Asistence: Martin Vysloužil a Filip Kasalý.

53:15
    Pelhřimovští se nevzdávají a vyrovnanou partii s Bruslaři.

53:28
    Radost hostů netrvala moc dlouho, neboť domácí přidávají další branku. Třetinovu střelu vyrazil Holík levým betonem na hokejku VOJTĚCHA ŠMÍDA, který trefil odkrytý kout hostující svatyně! Asistence: Miroslav Třetina a David Marek.

54:02
    Filip Kasalý teď sestřelil Tomáše Semráda se kterým to nevypadá moc dobře.

54:17
    Bruslaři jsou v pásmu soupeře, kde se pomalu rozestavějí ke kombinaci.

55:08
    Střela Michálka od modré byla zastavena a hosté jdou do přečíslení.

55:41
    Domácí dává svoji pátou branku. Jan Milfait oslovil rychlonohého FILIPA BENEŠE, který projel obranou hostů jako nůž máslem. Domácí útočník si položil Holíka a střelou nad levý beton navýšil vedení! Asistence: Jan Milfait a Dominik Vacík.

55:41
    Dnešní utkání sleduje 582 diváků.

57:02
    Kulhánkovy projektily teď vyrazil Holík do rohu kluziště, ale maskovaný muž hostů musí být dál ve střehu.

57:37
    Pelhřimov se pokusil o rychlý kontr ale ten byl neúspěšný a hra se stěhuje na druhou stranu.

58:10
    Šmíd nahodil puk na branku Holíka, kde jej sbírají Pelhřimovští.

58:23
    Souboj o puk je u pravého hrazení v útočném pásmu Bruslařů. Rozhodčí následně přerušují hru a vhazovat se bude před Markem.

58:30
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., krosček).

58:40
    Medvědi využívají bleskově přesilovou hru a ještě mají naději na bodový zisk! Střelu od modré čáry těsně před Markem tečoval DOMINIK KASALÝ! Asistence: Tomáš Kohút a Aleš Heinrich.

59:27
    Bruslaři teď několikrát prověřili Holíka, který podržel svůj tým.

59:42
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min., hrubost).

59:58
    Puk symbolicky končí u Marka, který ztlumil nahození od poloviny kluziště.

Je za námi hodně divoké utkání, které vyhrálo domácí tým BK Havlíčkův Brod. Diváci na zimním stadionu Kotlina čekali na branky dvě třetiny, ale v závěrečné třetině jich padlo celkem osm. Bruslaři se dostali do tříbrankového vedení, ale hosty posadily do sedla přesilovky. Tým pod taktovkou Jiřího Čelanského nakonec vyhrál 5:3 a připsal si třetí výhru v řadě.

Výsledky 6. kola skupiny Jih + Východ

Moravské Budějovice – David Servis ČB 7:0

Žďár nad Sázavou – Tábor8:1

Hodonín – Kopřivnice 2:3p

Orlová – Valašské Meziříčí 2:3

Opava – Nový Jičín 2:1

Já se s vámi loučím. Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu se těším na počtenou. (19:47:27)

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 42. Chlubna (Vala, Třetina), 45. Třetina (TS), 47. Procházka (Vala, Marek), 54. Šmíd (Třetina, Marek), 56. Beneš (Milfait, D. Vacík) – 50. Vysloužil (F. Kasalý), 53. Slabý (Vysloužil, F. Kasalý), 59. D. Kasalý (Kohút, Heinrich)

Rozhodčí: Tomáš Micka – Daniel Horažďovský, František Štěpánek