Havlíčkův Brod – Pelhřimov 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – David Servis 7:0 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 2:3 (po pr.)
Orlová – Val. Meziříčí 2:3 (kon.) | Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 8:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (0:0, 0:0, 5:3)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 29.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 6. kolo

59:42
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min., hrubost).

58:40
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Medvědi využívají bleskově přesilovou hru a ještě mají naději na bodový zisk! Střelu od modré čáry těsně před Markem tečoval DOMINIK KASALÝ! Asistence: Tomáš Kohút a Aleš Heinrich.

58:30
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., krosček).

55:41
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí dává svoji pátou branku. Jan Milfait oslovil rychlonohého FILIPA BENEŠE, který projel obranou hostů jako nůž máslem. Domácí útočník si položil Holíka a střelou nad levý beton navýšil vedení! Asistence: Jan Milfait a Dominik Vacík.

54:02
    Filip Kasalý teď sestřelil Tomáše Semráda se kterým to nevypadá moc dobře.

53:28
    Radost hostů netrvala moc dlouho, neboť domácí přidávají další branku. Třetinovu střelu vyrazil Holík levým betonem na hokejku VOJTĚCHA ŠMÍDA, který trefil odkrytý kout hostující svatyně! Asistence: Miroslav Třetina a David Marek.

52:33
    Pelhřimovští se dostávají na dostřel! Martin Vysloužil byl v levém rohu,odkud bekhendovou přihrávkou mezi kruhy našel volného PETRA SLABÉHO, který střelou k pravé tyči snižuje na 2:3 z pohledu Medvědů! Asistence: Martin Vysloužil a Filip Kasalý.

52:23
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Šmíd – 2 min., podrážení).

52:08
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kadlec – 2+2 min, vysoká hůl).

49:27
    Pelhřimov využívá přesilovou hru! Filip Kasalý našel MARTINA VYSLOUŽILA, který neměl problém uklidit puk za bezmocného Marka! Asistence: Filip Kasalý.

48:35
    Tak to byl zákrok večera! Výborný postřeh teď předvedl brankář David Marek, který se stihl včas přesunout proti střele Martina Vysloužila, který mířil do prázdné brány! Maskovaný muž Havlíčkova Brodu stihl proti jeho ráně vytasit svoji lapačku!

48:11
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

47:30
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., podrážení).

46:45
    Domácí celek udeřil ve vlastním oslabení a dostává se do trháku! David Vala našel dlouhou přihrávku ONDŘEJE PROCHÁZKU, který byl sám proti Holíkovi. Domácí šikula si pohrál s maskovaným mužem Pelhřimova a bekhendovou kličkou přidává třetí gól svého týmu! Asistence: David Vala a David Marek.

45:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (D. Vacík – 2 min., hákování).

44:47
    Miroslav Třetina se rozjel na Holíka, kterého si rozpohyboval a bekhendovou kličkou nedává maskovanému muži Medvědů šanci!

44:47
    Třetina byl faulován a je nařízeno trestné střílení!

41:17
    Domácí jdou na začátku třetiny do vedení! První gól zápasu dávají Bruslaři a to po kuriózní situaci. Třetina nabil Valovi, jenž se opřel do rány a do trajektorie puku se dostal TOMÁŠ CHLUBNA, jenž ho tečoval kusem výstroje! Asistence: David Vala a Miroslav Třetina.

37:50
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kadlec – 2 min., nesportovní chování).

37:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Beran – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

35:18
    Blinka se dostal k odraženému kotouči, který proskotačil kolem brankoviště Holíka!

28:20
    Filip Kasalý byl mezi kruhy, odkud vypálil, ale proti byl Marek, který jeho ránu na poslední chvíli vychýlil mimo tři tyče!

27:53

24:43
    Slabý nahrával před levou tyč na Vysloužila, který z těžké pozice promáchl puk!

23:20
    Michálek našel Procházku, který hned střílel, avšak jeho střela byla nepřesná k dorážce se nikdo nedostal!

21:48
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Siřiště – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

21:22
    Marek nepředvedl vůbec jistý zákrok, neboť Slabého projektil mu proklouzl mezi betony a jen těsně minul branku!

17:51
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (F. Kasalý – 2 min., nedovolené bránění).

15:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Marek – 2 min., podrážení). Trest odpyká Voříšek.

10:34
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Vysloužil – 2 min., podrážení).

10:06
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., napadení).

08:00
    Marek Hadrava se ocitl v gólové šanci, kterou mu připravil jeho spoluhráč. Ten odzbrojil Vacíka o puk a nahrál ho na Hadravu, jenž z první minul prostor levé tyče!

04:53
    Vacíkův pokus se sice odrazil od zadního mantinelu, až před Holíka, ale před hostujícím gólmanem se strhla mela o puk. Hrací předmět vyšťoural Chlubna, který nadvakrát neuspěl!

03:38
    Slabý střílel od modré čáry, kterou Marek vyrazil před sebe. Kotouč mohl za záda domácího gólmana dostat jeden z hostů, ten ale minul!

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 42. Chlubna (Vala, Třetina), 45. Třetina (TS), 47. Procházka (Vala, Marek), 54. Šmíd (Třetina, Marek), 56. Beneš (Milfait, D. Vacík) – 50. Vysloužil (F. Kasalý), 53. Slabý (Vysloužil, F. Kasalý), 59. D. Kasalý (Kohút, Heinrich)

BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – T. Semrád, D. Vacík, Vala, Kulhánek, Šmíd, Kopic – Michálek, Milfait (A), Beneš – Přidal, Třetina (C), Chlubna – Procházka, Voříšek (A), Blinka – Kozlík, Ludvík, Beran
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Kohút, Port, Pospíchal, Slabý, D. Kasalý (C) – Martin Hadrava (A), Vysloužil, Votápek, Siřiště, Heinrich, F. Kasalý (A), Marek Hadrava, Kadlec

Rozhodčí: Tomáš Micka – Daniel Horažďovský, František Štěpánek