Pardubice – Kometa Brno | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Kladno – Prostějov | 3:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Přerov | 2:3 (kon.) | | | Litoměřice – Jihlava | 4:3 (po pr.) |
Frýdek-M. – Benátky n/J | 3:4 (kon.) | | | Havířov – Motor ČB | 4:2 (kon.) | | | Třebíč – Slavia | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Vsetín – Poruba 2011 | 6:2 (kon.) |
Olomouc – Warriors Brno | 3:1 (kon.) | | | Vsetín – Technika Brno | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Zlín – Třinec | 2:3 (po pr.) |
PZ Kladno – Slavia | 0:8 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 4:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 4:1 (kon.) |
Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) | | | Tábor – Žďár n/S | 1:2 (kon.) | | | Kobra – Třemošná | 3:5 (kon.) |
Vítkovice – HK MD Šumperk | 15:1 (kon.) | | | Přerov – Havířov | 1:5 (kon.) | | | Liberec – Kometa Brno | 3:4 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 6:0 (kon.) |
Jekatěrinburg – Dynamo Moskva | 1:0 (kon.) | | | Magnitogorsk – Jaroslavl | 3:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Čerepovec | 2:1 (kon.) |
Riga – Barys | 3:7 (kon.) | | | HC Slovan – Soči | 1:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Liberec | 2:8 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Salzburg | 2:4 (kon.) |
Kometa Brno – Žďár n/S | 5:3 (kon.) | | | Přerov – Třinec | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Olomouc | 2:5 (kon.) |
Chomutov – HC Litvínov | 6:3 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Plzeň – Kladno | 6:1 (kon.) |
Slavia – K. Vary | 2:0 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 4:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Letňany – Jablonec n/N | 1:7 (kon.) | | | Kolín – Nymburk | 5:2 (kon.) |
Klatovy – Bílina | 4:3 (kon.) | | | Děčín – Řisuty | 3:2 (kon.) | | | Kobra – Sokolov | 1:11 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Pelhřimov | 5:3 (kon.) | | | Mor. Budějovice – David Servis | 7:0 (kon.) | | | SHK Hodonín – Kopřivnice | 2:3 (po pr.) |
Orlová – Val. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Opava – Nový Jičín | 2:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Tábor | 8:1 (kon.) |
Columbus – Pittsburgh | 7:6 (kon.) | | | NY Islanders – Buffalo | 4:5 (kon.) | | | Washington – Carolina | 4:5 (po pr.) |
Toronto – Detroit | 6:2 (kon.) | | | St. Louis – Dallas | 3:1 (kon.) | | | Colorado – Minnesota | 4:3 (po pr.) |
Vegas – Los Angeles | 2:0 (kon.) | | | Edmonton – Calgary | 4:3 (kon.) | | | Boston – Philadelphia | 1:4 (kon.) |
AHC Dynamo – Grizzlys Waldkraiburg | 2:3 (kon.) |
Nový Jičín B – Rožnov p. R. | 5:1 (kon.) | | | HC Baník Sokolov B – HC Rokycany | 1:2 (kon.) | | | Žabonosy – V.Popovice | 8:1 (kon.) |
Uh. Hradiště – Vel. Meziříčí | 3:9 (kon.) | | | Třemošná – Trstěnice | 6:3 (kon.) | | | Telč – Veselí nLuž. | 3:5 (kon.) |
Strakonice – Pelhřimov B | 11:3 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Brod | 2:7 (kon.) | | | HC TNP Praha – Hvězda Praha | 2:4 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Kutná Hora | 5:2 (kon.) | | | Poděbrady – Čáslav | 1:5 (kon.) | | | Králův Dvůr – Mělník | 2:6 (kon.) |
Příbram – Černošice | 4:3 (po pr.) | | | Humpolec – HC Vimperk | 1:3 (kon.) | | | Radomyšl – Soběslav | 7:2 (kon.) |
Bohumín – Nový Jičín B | 5:2 (kon.) | | | Zbraslav – Kobra Praha B | 6:7 (kon.) | | | Vlašim – Lev Benešov | 7:4 (kon.) |
HC Domažlice – Čerti Ostrov | 23:7 (kon.) | | | Blansko – Břeclav | 5:4 (kon.) | | | Neratovice – Rakovník | 0:4 (kon.) |
Kaznějov – Nejdek | 3:5 (kon.) |
konec
MSK Orlová
2:3
(1:1, 1:1, 0:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
47:24
|
Brunec našel přesně JAKUBA POŘICKÉHO, který chladnokrevně zakončil k levé tyči a nedal Kubáňovi téměř žádnou šanci. Asistence: Tomáš Brunec.
|
|
34:36
|
Využitá přesilovka Valmezu, po přihrávce Žáka se trefuje STANISLAV BÁCHOR. Asistence: Michal Žák a Petr Dvořák.
|
|
24:07
|
Ale nyní udeřilo na druhé straně, kdy po obléhání Plškovy branky, se po skvělé přihrávce Puškára, trefil MICHAL DANG. Asistence: Vojtěch Kovařík a Luboš Adam.
|
|
09:58
|
I Bobři využívají rychle přesilovku. Po střele Ostrčila tečoval puk za záda Kubáně ROSTISLAV VANĚK. Asistence: Radim Ostrčil, Josef Daněk.
|
|
06:07
|
Rychle využitá přesilovka domácích. Střelu Sladkovského usměrnil v přesilové hře do branky za bezmocného Slováka LUBOŠ ADAM. Asistence: Norair Hovsepyan a Lukáš Sladkovský.
|
Branky a nahrávky:
7. Adam (Hovsepyan, Sladkovský), 25. Dang (Kovařík, Adam) – 10. Vaněk (Ostrčil, Daněk), 35. Báchor (Žák, Dvořák), 48. Pořický (Brunec)
Rozhodčí: Šudoma – Kučera, Blažek
Diváci:
Neproměněná penalta:
MSK Orlová:
Svoboda (Kubáň) -Janiczek, Tomis (C), Adam, Puškár, Cypaš, Štěpánek, Šendera – Ballner, Smrčka, Sládkovský, Šmíd, Kovařík, Golev, Bostanzhijev, Brodek, Dang, Akmetianov, Hovsepyan, Kysučan
Náhradníci:
Trenér:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Ostrčil, Mikel, Baroš, Holiš, Báchor, Váńa, Žák – Brunec (C), Vaněk, Podřický, Seidler, Kývala, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A), Weintritt
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Ostrčil, Mikel, Baroš, Holiš, Báchor, Váńa, Žák – Brunec (C), Vaněk, Podřický, Seidler, Kývala, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A), Weintritt
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šudoma – Kučera, Blažek
Diváci:
Dalibor Wilder