Columbus – Pittsburgh 7:6 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 4:5 (kon.) | Washington – Carolina 4:5 (po pr.)
Toronto – Detroit 6:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:1 (kon.) | Colorado – Minnesota 4:3 (po pr.)
Vegas – Los Angeles 2:0 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:3 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:4 (kon.)
Colorado Avalanche
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)
Minnesota Wild
Sobota 29.09.2018, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Příprava NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné sobotní ráno! (06:08:56)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 4 – 10

Dnešní přípravný zápas mezi Avalanche a Wild skončil výhrou domácího týmu 4:3 po prodloužení. Hokejisté Colorada byli po většinu zápasu aktivnějším mužstvem. Vítěznou branku obstaral v polovině druhé minuty nastaveného času finský útočník Mikko Rantanen.
    Konečný výsledek: Avalanche vs Wild 4:3 pp

61:29 Mikko RANTANEN - 4:3

61:29
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Je tomu skutečně tak! Avalanche vítězí, autorem rozhodující trefy je tedy ještě jednou MIKKO RANTANEN. Asistence: Nathan MacKinnon, Tyson Barrie.

61:29
    Po křižné přihrávce MacKinnona pálil z první Rantanen. Kotouč zřejmě po jeho střele prošel za Hammondova záda, brankovou čáru. Rozhodčí se jdou ale raději ještě podívat na video.

61:03
    Barrie střílel z první, avšak nepřesně. Wild se následně daří vyhodit.

60:30
    MacKinnon sice vyhrál buly, Barrie ale následně chyboval na modré a kotouč zamířil do střední zóny.

60:25
    Jedinečná příležitost pro Avalanche rozhodnout dnešní utkání! Vhazování po levici Andrewa Hammonda.

60:25
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Charlie Coyle – 2 min., podrážení).

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Kerfoot (Barrie, Zadorov), 22. Jost (Kerfoot, Wilson), 47. Calvert (Kerfoot, Girard), 62. Rantanen (MacKinnon, Barrie) – 21. Granlund (Zucker), 49. Niederreiter (Murphy, Zucker), 59. Zucker (Fehr, Pateryn)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Barrie, Johnson (A), Zadorov, Cole, Barberio, Girard – Calvert, Kerfoot, Dries, Jost, Wilson, MacKinnon (A), Compher, Toninato, Bourque, Nieto, Landeskog (C), Rantanen
    Minnesota Wild: Stalock (33. Hammond) – Murphy, Dumba, Brodin, Pateryn, Prosser, Bartkowski – Coyle (A), Read, Eriksson Ek, Hendricks, Zucker (A), Foligno, Greenway, Fehr, Niederreiter, Rau, Granlund (A), Brown

Rozhodčí: Trevor Hanson, Tim Peel – Kiel Murchison, Darren Gibbs

Diváci: neuvedeno