Zlín – Brno 1:3 (kon.) | Karviná – Olomouc 3:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 2:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:3 (1:0)
FK Třinec
Neděle 30.09.2018, 13:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • Juniorská liga – Morava • 10. kolo

Domácí celek po hodně hry vedl o dvě branky, měl navrch a nic nenasvědčovalo takovému obratu! Hosté během minuty srovnali, o jejich výhře pak v poslední minutě rozhodl Martin Samiec. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:04:41)

90+1

90
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté se v poslední minutě tohoto duelu dočkali a jdou do vedení! Neuvěřitelný obrat dokonal MARTIN SAMIEC!

90
    Hlavní rozhodčí navíc vytahuje žlutou kartu pro domácího fotbalistu, potrestaným je Marek Beseda.

89
    Třetí faul jihlavských hráčů během krátké chvíle, tentokráte to bylo na polovině hřiště, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta.

88
    Další přerušení hry přichází po útočném faulu domácího fotbalisty. Hosté však taktéž nezdržují a zkouší to po levé straně.

87
    Hosté s následnou rozehrávkou nespěchali, poté přišel centrovaný míč. Pro ten si vyběhl Vízek, který ihned rozehrává.

86
    Závěr utkání se blíží, hosté teď drželi balón u rohového praporku, nakonec vybojovali autové vhazování, Třinec by bod určitě bral!

84
    Nepřesnosti v hostující rozehrávce, domácí celek získal balón na polovině a v tuto chvíli to zkouší po levé straně hřiště.

83
    Jihlavští dlouho drželi míč, se kterým se dostali až do velkého vápna. Balón se poté dostal do zámezí, odkopávat bude Kubik.

81
    Další útočné snažení jihlavských fotbalistů začíná až od domácího brankáře Vízka, který míč přihrává svým spoluhráčům.

80
    Domácí fotbalisté jsou v těchto chvílích aktivnějším týmem, snaží se něco vymyslet, ovšem hostující obrana je pozorná.

79
    Jihlava rozehrávala standardní situace, po které se také dostala do zakončení. To mířilo mezi tři tyče, Kubik zaznamenává úspěšný zákrok!

77
    Útočný faul Jihlavy. Třinec bleskově rozehrál, útočil po levé straně, odkud míč směřoval do vápna. Následná střela končí opět vedle!

76
    Následně se hosté dostali také do zakončení, ovšem Vízek zasahovat nemusel, střela mířila vedle branky, domácí gólman rozehrává.

75
    Domácí zadáci se dokázali osvobodit jen za cenu dalšího rohového kopu, který třinečtí fotbalisté v tuto chvíli rozehrají z pravé strany.

73
    Po delší době se o slovo přihlásil také Třinec, který útočil po levé straně. Hosté vybojovali svůj čtvrtý roh, v této statistice snížili.

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka tohoto střetnutí, hosté si pomohli faulem ve středu hřiště, rozehrávají domácí.