Moreirense – Feirense 1:0 (kon.) | Rio Ave – Boavista 2:1 (kon.) | Sporting – Marítimo 2:0 (kon.)
Rio Ave FC
2:1 (2:0)
Boavista FC
Sobota 29.09.2018, 20:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde (kapacita: 12.815 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 6. kolo

Domácí celek se dostal do jednobrankového vedení, pak jeden z hostujících hráčů dostal červenou. Proti deseti dokázal přidat domácí celek další branku. Ve druhém poločase hosté snížili, ale vyrovnat už nedokázali Zaslouženě získávají body hráči Ria Ave. (21:57:58)

90+5

90+4
    Rohový kop rozehrával hostující celek. Centr se snesl před branku a obrana Ria Ave si dokázala poradit. Hosté předvádí v závěru zápasu sympatický výkon.

90+3
    Centr se snesl před branku a gólman vyboxoval míč.

90+2
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Domácí se nastěhovali na útočnou polovinu, kde kombinují.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat.

90
    Žlutou kartu dostává Carraça (Boavista FC).

90
    Raphael Silva za hlasitého potlesku na nosítkách je odnášen přímo do sanitky a zamíří do zdejší nemocnice. Příjemné chvíle to rozhodně nejsou.

90
    Žlutou kartu dostává David Simão (Boavista FC).

88
    Dvě minuty a nějaké nastavené mají hostujíc fotbalisté na to, aby s pokusili vyrovnat. Mateus to zkoušel individuálně, ale netrefil branku.

86
    Žlutou kartu dostává Joao Schmidt (Rio Ave FC).

84
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Vinícius, přichází Bruno Moreira.

84
    Carraça pálil bez přípravy mimo branku. Vykopávat tak bude domácí gólman.

83
    Hostující celek fauloval na polovině hrací plochy, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.

82
    Nyní se hraje na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté se pokouší hrát takticky a drží hru co nejdál od své branky.

81
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hostujícímu celku se podařilo snížit, a tak by mohly závěrečné minuty slibovat drama.

80
    Stále se nehraje, probíhá ošetřování hráče Boavisty.

78
    Raphael Silva po kontaktu se soupeři zůstává ležet na hrací ploše. Míří k němu lékaři a je ošetřován.
    75. Rafael LOPES - 2:1