Pondělí 01.10.2018, 21:00Španělská LaLiga • 7. kolo

Rohy: 3:9.
    Ofsajdy: 3:1.
    Fauly: 13:15.

Je konec a dnešní utkání nakonec vítěze nemá.
    Už ve 12. minutě se Getafe dostalo do velké šance v protiútoku, ale domácí brankář si poradil s pokusem Nidayeho a následně Rodríguez v dorážce překopl domácí svatyni. O osm minut později šli hosté do protiútoku 3 na 1, ale Arambarri s balón hodně zpomalil a pravou chvíli předvedl Beltrán ukázkový skluz ve vápně. Ve 33. minutě vstřelila Celta Vigo branku. Mallo z poloviny hřiště poslal parádní centr na hranici šestnáctky, kde Maxi Gómez skvělou hlavičkou přeloboval hostujícího brankáře, který špatně vyběhl a byl v souboji pozdě. O dvě minuty později mohlo být srovnáno, ale rána Moliny jen otřepala břevno. Těsně před přestávkou mohl srovnat Rodríguez, ale jeho hlavička skončila těsně vedle pravé tyče.
    Šest minut po začátku druhé půle bylo Getafe opět blízko srovnání, ale po sklepnutí Moliny chybělo hostujícímu útočníkovi pár decimetrů k zakončení hlavou. V 78. minutě se už hosté dočkali branky. Ndiaye se dostal do vápna a následně poslal míč pod sebe, kde byl Jaime Mata, který z otočky prostřelil vše před sebou. V 85. minutě mohl otočit utkání Ibáñez, ale domácí brankář vytáhl solidní zákrok. V 88. minutě zase mohl rozhodnout zápas ve prospěch domácích Brais Méndez, ale s jeho pokuse si nadvakrát poradil hostující brankář. Poté už tak branka nepadla a utkání skončilo remízou 1:1.

90+3

90+3
    Poté ovšem Celta Vigo jen odkopla míč do bezpečí. Posléze se ještě hostující hráč dostal dopředu, ale ocitl se jen v ofsajdu.

90+3
    Nyní se pro hosty naskytla poslední příležitost rozhodnou utkání, když získali rohový kop z levé strany.

90+2
    Následný centr z volného kopu ale nic nenabídl, když domácí obránce odhlavičkoval míč do zámezí. Getafe tak získalo autové vhazování.

90+1
    Hugo Mallo za žádnou šanci nepustil dopředu Roberta Ibáñeze a uviděl žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    S centrem Aspase do vápna si poradil hostující brankář David Soria.

90
    Nyní šel k zemi uvnitř vápna Maxi Gómez, ale opět hlavní rozhodčí pouze rozpažil.

89
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Markel Bergara.
    88. Se střelou Méndeze si Soria nadvakrát poradil.

88
    A málem se tak stalo, jelikož míč po rohu vyletěl z chumlu hráčů pár metrů před vápno, kde se do něj opřel Brais Méndez, ale s jeho pokusem si nadvakrát poradil David Soria!

87
    Následně Celta Vigo získala rohový kop z pravé strany a může rozhodnout utkání ve svůj prospěch.

86
    Následný rohový kop Getafe, ale nic vážnějšího nepřinesl a u míče tak jsou opět domácí.
    85. Robert Ibáñez nedokonal obrat, když ho vychytal Álvarez.

85
    Posléze se Robert Ibáñez ocitl ve velké šanci, když se dostal ke střele uvnitř vápna, ale s jeho pokusem si nakonec poradil Sergio Álvarez!