Real Sociedad – Valencia 0:1 (kon.) | Barcelona – Ath. Bilbao 1:1 (kon.) | Eibar – Sevilla 1:3 (kon.)
Real Madrid – Atlético 0:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
0:1 (0:1)
Valencia CF
Sobota 29.09.2018, 13:00Španělská LaLiga • 7. kolo

A je tady konec dnešního utkání. Nedá se říci, že by dnešní zápasu byl nějak hodně atraktivní, ale zajímavých momentů jsme se rozhodně dočkali, první a jediná branka přišla devět minut před koncem prvního poločasu, z bezprostřední blízkosti se prosadil Kevin Gameiro, který dokázal míč procpat až do sítě. V druhém poločase měli domácí velkou šanci vyrovnat, to se ale nepovedlo ani z penalty, Willian Jose totiž svůj pokus zazdil, přesněji ho brankář Neto dokázal vychytat a stal se tak hrdinou svého týmu. Valencie se zvedá na dvanácté místo, soupeř padá o jednou příčku níže. To je z přenosu vše, přeji příjemné odpoledne. (14:56:19)

90+4

90+4
    Hostující brankář obdržel žlutou kartu za zdržování hry.

90
    Hlavní rozhodčí ještě nastaví tři minuty. Dá se očekávat tlak domácího celku.

88
    Ruben Pardo se sice dostal k dorážce, do jeho rány se ale nakonec opřel jeden z obránců a povedlo se mu zahnat nebezpečí.

86
    Zubeldia vybojoval míč a povedlo se mu přejít do útoku, míč bude chtít držet rozhodně na útočné polovině.

84
    Asier Illarramendi a jeho pokus o finální přihrávku do pokutového území, útočník ale na míč nedosáhl.

82
    Domácí celek se snaží vytvořit závěrečný tlak, ale vůbec mu to nedaří, míč hráče moc neposlouchá a většinou končí v zámezí, chce to vymyslet něco lepšího.

80
    Žlutou kartu dostává Aritz Elustondo (Real Sociedad San Sebastian).

79
    Rodrigo si špatně zpracoval míč a nabízí tak rychlý protiútok soupeři.

76
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Francis Coquelin.

75
    Rodrigo to přehnal se svou iniciativou a byl mu odpískán faul.

72
    Další souboje o míč. Valenci trošku překvapivě vystřídala, do hry šel totiž útočník, což nejspíš znamená, že hosté nejspíš nebudou chtít jen bránit.

70
    Žlutou kartu dostává Carlos Soler (Valencia CF).

68
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Michy Batshuayi, přichází Rodrigo.

67
    A není to branka! K míči se postavil Willian José a vybral si pravý dolního roh, brankář Neto to ale dokázal předpovědět a ukázal úžasný zákrok! Vyrovnání se tedy nekoná!
    66. Neproměněná penalta.

66
    Penalta pro San Sebastian! Domácí celek bude mít výhodu penaltového kopu! Antonio Latorre se totiž provinil faulem v pokutovém území a rozhodčí neváhal ani na sebemenší chvíli! Velká šance na vyrovnání!