Boston – Philadelphia 1:4 (kon.) | Detroit – Toronto 5:1 (kon.) | Florida – Tampa 2:3 (kon.)
Ottawa – Montreal 3:0 (kon.) | Chicago – Columbus 4:1 (kon.) | Vancouver – Arizona 1:4 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 0:3 (kon.) | Carolina – Nashville 4:5 (po pr.) | Washington – St. Louis 5:2 (kon.)
Florida Panthers
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
Tampa Bay Lightning
Neděle 30.09.2018, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • Příprava NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělní noci! (03:56:45)

Příští utkání obou mužstev

Pro obě mužstva to dnes byl poslední přípravný zápas před sezonou 2018/2019.

Trestné minuty: 2 – 4

Přípravné utkání mezi Panthers a Lightning nabídlo velmi vyrovnanou bitvu. Z výhry 3:2 se po závěrečné siréně mohou radovat hosté. Vítěznou branku přitom obstaral v 54. minutě útočník J. T. Miller.
    Konečný výsledek: Panthers vs Lightning 2:3

59:58
    Tampa to už zvládne.

59:40
    Další střela od Barkova a opět zablokována mimo Vasilevského dosah.

59:22
    Střelecký pokus Barkova zablokován, Vasilevskij mohl zůstat v klidu.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:52
    Kotouč zamířil po vhazování do střední třetiny.

58:46
    1 minuta a 14 vteřin do konce třetí třetiny. Podaří se ještě Panthers srovnat?

58:46
    Oddechový čas pro domácí.

58:46
    Lightning vyhodili na zakázané uvolnění. Florida se zatím nemůže k ničemu dostat.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 11. Huberdeau (Hoffman), 29. Hoffman (Barkov) – 13. Conacher (Martel), 47. Joseph, 54. Miller (Sergačjov, Stamkos)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle (A), MacDonald, Matheson, Pysyk, Kiselevič, Petrovic – Dadonov, Barkov (C), Bjugstad – Huberdeau (A), Hoffman, Trocheck – Borgström, McCann, Malgin – Mamin, MacKenzie, Sceviour
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Girardi, McDonagh, Strålman, Coburn, Sergačjov – Miller, Stamkos (C), Joseph – Palát, Point, Gourde – Killorn, Cirelli, Volkov – Martel, Paquette, Conacher

Rozhodčí: Brian Pochmara, Kevin Pollock – Ryan Daisy, Pierre Racicot

Diváci: 10 487