Boston – Philadelphia 1:4 (kon.) | Detroit – Toronto 5:1 (kon.) | Florida – Tampa 2:3 (kon.)
Ottawa – Montreal 3:0 (kon.) | Chicago – Columbus 4:1 (kon.) | Vancouver – Arizona 1:4 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 0:3 (kon.) | Carolina – Nashville 4:5 (po pr.) | Washington – St. Louis 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Anaheim Ducks
Neděle 30.09.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Příprava NHL

Hostující celek byl v tomto zápase střelecky aktivnější – 37:32 a dokázal své šance proměnit. Kings dopláceli na špatnou koncovky. Šance také měli, jenže nedokázali prostřelit brankáře soupeře. (07:13:33)

1. John Gibson (ANA) 32 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Ryan Getzlaf (ANA) 0+1
    3. Alec Martinez(LAK) 0+0

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 09:00

59:01
    Dostáváme se do poslední minuty hry v zápase. Sherwood vypálil velmi dobře a jeho ránu kryje brankář Quick,

58:43
    Sam Steel se propracoval do zakončení, ale s jeho ránou si brankář dokázal poradit.

58:31
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Kings.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i tomto zápase.

57:40
    Derek Forbor se prorpacoval do zakončení, jeho ránu zblokoval Marcus Pettersson.

57:11
    Komerční přestávka. Hra je přerušená. Vhazovat se bude před brankou Kings.

56:51
    Austin Wagner to vzal na sebe, jeho projektil dokázal brankář Ducks vyrazit před sebe, a pak už hráli obránci.

56:06
    Pearson a Hentique se střetli ve středním pásmu. Hra pokračuje dál.

55:45
    Ducks mají kotouč za svou brankou, oba týmy střídají.

55:01
    Cam Fowler vyslal dobrou střelu na branku. Jonathan Quick musel být pozorný.

54:40
    Hostující celek hraje takticky velmi dobře, vede o tři branky a drží hru co nejdál od své branky.

54:20
    Wagner pálil z dobré pozice, s jeho pokusem si poradil hostující brankář. Komerční přestávka.

53:45
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Los Angeles. To čeká na první vstřelenou branku.

53:32
    Sledujeme rychlý hokej, který však mnoho šancí nenabízí. Ani jeden celek se nikam nežene. Anaheim kontroluje hru.