Lok. Moskva – Schalke 0:1 (kon.) | PSG – CZ Bělehrad 6:1 (kon.) | Atlético – Club Brugge 3:1 (kon.)
Dortmund – Monaco 3:0 (kon.) | Porto – Galatasaray 1:0 (kon.) | Neapol – Liverpool 1:0 (kon.)
Eindhoven – Inter 1:2 (kon.) | Tottenham – Barcelona 2:4 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:4 (0:2)
FC Barcelona
Středa 03.10.2018, 21:00 • Wembley Stadium, Londýn • Liga mistrů • Skupina B

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:19:48)

Utkání sledovalo 82 137 diváků.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 18:10.

Je dobojováno a body míří do Barcelony. Druhá půle nám přinesla rychlý fotbal z obou stran, přibylo šancí a také gólů. Messi nejprve dvakrát trefil tyč a poté už udeřilo. Jenže na druhé straně, v 52. minutě snížil technickou střelou Harry Kane. Jenže radost Tottenhamu trvala jen krátce, už za další čtyři minuty totik vrátil hostům dvoubrankový náskok Lionel Messi. Přestřelka pokračovala a v 66. minutě vykřesal naději na bod pro domací Érik Lamela. Domácí pak přidali na tlaku, jenže ter Stegena už nedokázal nikdo překonat. A tak v úplném zavěru, v první minutě nastavení přidal svou dnes druhou branku Lionel Messi. Barcelona je tak po dvou kolech na šesti bodech, Tottenham na své první body stále čeká.

90+5

90+4
    Domácí sice mají míč, ale už se s ním nikam neženou, ví, že zápas je ztracen.

90+3
    Ještě jedna žlutá karta, za faul na Suáreze ji dostal domácí Eric Dier.

90+2
    Stadion již notně prořídl, spousta diváků se již vydala z tribun na cestu domů.

90+1
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Thomas Vermaelen.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.
    90. Lionel MESSI - 2:4

90
    Barcelona právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Na levé straně vybojoval míč Jordi Alba, Suárez jej propustil za sebe, kde byl zcela opuštěný LIONEL MESSI a ten zblízka hravě překonal Llorise. Gólman Tottenhamu skočil na svou pravou ruku, zatímco hvězda hostů zakončila k opačné tyči.

89
    Tlak domácích vrcholí, před ter Stegena nyní létají celkem nebezpečné centry.

88
    Vidal se hned připletl do rozmíšky s Alderweireldem a byl mu odpískán faul.

87
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arthur, přichází Arturo Vidal.

86
    Na druhý centr od rohového praporku si naskočil Alderweireld, jenže vymyslel pouze slaboučkou hlavičku doprostřed branky.

85
    Nakonec z toho budou rohy dva, ten první opět odvracel Lenglet.
    84. Mourovu střelu srazil Lenglet na roh

Aleš Pur

Branky: 52. Kane, 66. Lamela (Son Hung-min) – 2. Coutinho (Alba), 28. Rakitić (Coutinho), 56. Messi (Alba), 90. Messi (Alba)

Karty:   14. Alderweireld (TOT), 41. Wanyama (TOT), 43. Lamela (TOT), 74. Kane (TOT), 90+3. Dier (TOT) – 59. Arthur (BAR), 71. Busquets (BAR)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, D. Sánchez, Davies – Winks, Wanyama (57. Dier) – Lucas Moura, Lamela (79. F. Llorente), Son Hung-min (66. Moussa Sissoko) – Kane.
    Náhradníci: Gazzaniga – Rose, Dier, Walker-Peters, Moussa Sissoko, F. Llorente, Skipp.

FC Barcelona: ter Stegen – Semedo, Piqué, Lenglet, Alba – Arthur (87. Arturo Vidal), Busquets (90+1. Vermaelen), Rakitić – Messi (C), L. Suárez, Coutinho (83. Rafinha).
    Náhradníci: Cillessen – Denis Suárez, O. Dembèlé, Rafinha, Munir, Arturo Vidal, Vermaelen.

Rozhodčí: Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Marco Achmüller (všichni GER)

Diváci: 82 137