Humenné – Prešov 4:3 (kon.) | Michalovce – Trnava 9:2 (kon.) | Dubnica – Skalica 8:5 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 2:1 (1:0 po s.n.) | Martin – Spišská N. Ves 4:3 (3:0 po s.n.)

Trestné minúty: 0:4 (19:50:04)

V tretej tretine sme už videli len jeden vstrelený gól. Dali ho Trnavčania, lenže napriek tomu zvíťazili celkom jednoznačne domáci hokejisti Dukly. Tí vstrelili deväť gólov v prvých dvoch tretinách a víťazstvo teda je na správnej strane. Individuálne sa ukázal hlavne Jakub Linet, ktorý vstrelil tri góly a pridal jednu asistenciu.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň.

Trestné minúty: 0:4

Dominancia domácich Michaloviec pokračovala aj v druhej časti hry. Trnava aj v tejto tretine dostala päť gólov a celkovo je to teda 9:1. Hatrick zaknihoval perfektne hrajúci Jakub Linet.

29:04

Asistencie Igor Safaraleyev a František Pulščák.

28:03
    Gól strelil MAREK MAŠLONKA.

Asistencie Vadyslav Gavrik a Erik Piatak.

24:22
    Gól strelil ONDREJ VALO, ktorý sa presadil vo vlastnom oslabení. Bez asistencie.