Ekonomac Kragujevac – Chrudim 3:6 (kon.)
Středa 03.10.2018, 20:30 • Sport Hall Jezero, Kragujevac (Srbsko) • Liga mistrů

Mohlo to být ještě veselejší! Tomáš Koudelka ale prázdnou branku netrefil!
    38:30 FELIPE - 3:6

38:30
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Tak to je sladká pomsta v podání FELIPEHO! Chrudimský hráč od postranní čáry trefil přesně, dosáhl hattricku a snad tím i stvrdil vítězství chrudimského týmu – 3:6!
    37:52 MAX - 3:5

37:52
    Tak to je ze strany ERA-PACKu znovu o něco veselejší! Hosté znovu skórují téměř přes celé hřiště, míče se tentokrát zmocnil MAX, který dokázal odkrytou branku trefit – 3:5!

36:41
    Felipe mohl Chrudimi vrátit dvoubrankový náskok, ve stoprocentní šanci ale Antoniče neprostřelil!
    36:06 IGOR - 3:4

36:06
    Ekonomac Kragujevac právě vstřelil branku!
    Tak to budou ještě perné čtyři minuty! IGOR se po tvrdém zákroku Maxe dokázal vzchopit a nyní střílí kontaktní branku! Po nástřelu z půli hřiště byl včas u tyče a zametl balon do sítě – 3:4!

32:43
    Thalés se odhodlal k další ráně z dálky, Litviněnko si na ní sáhl a vytěsnil jí na rohový kop!

32:05
    A je tu hra bez brankáře v podání Kragujevace!
    30:11 THALÉS - 2:4

30:11
    Hrubou chybu v rozehrávce předvedla i Chrudim! Nepřesný odkop Kragujevac zachytil velmi rychle a dokázal ho dostat k THALÉSOVI, jenž s ním naložil tak, jak se patří! Rázem je znovu o dvě branky – 2:4!
    28:39 D. DROZD - 1:4

28:39
    Tak to je již z chrudimské strany hodně veselé! Hostům se povedlo zachytit další kombinaci Ekonomacu, dopředu se odrazil balon k DAVIDU DROZDOVI, který si s ním v obklíčení dvou hráčů věděl rady! Míč končí u tyče, Chrudim vede znovu o tři góly – 1:4!

28:29
    Rázem mohl Chrudimské uklidnit David Drozd, který se dvakrát dostal do slušné šance! Nejprve nechal vyniknout Antoniče, následně ve skluzu branku netrefil.
    25:39 MATIJEVIČ - 1:3

25:39
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek! Po sporném míči dostali k dispozici autovou rozehrávku, po které umístil od břevna nechytatelně do sítě NIKOLA MATIJEVIČ – 1:3!
    23:06 ÉVERTON - 0:3

23:06
    Tak to je ten nejlepší začátek druhé půle! ERA-PACK sice přesilovou hru nevyužil, následně přežil dvakrát svoji smrt a pak udeřil! ÉVERTON vystihl rozehrávku Ekonomacu a sám před brankářem se rozhodl pro efektní lob – 0:3!

22:19
    Dvě velké šance Kragujevace! Nejprve centr Viktora Huga odrazil Litviněnko, po střele Divaneie míč z brankové čáry vyhlavičkoval Éverton!
    19:46 Červená karta

19:46
    Koudelka faulován mimo pokutové území brankářem, Momčilovič dostává červenou kartu!
    18:16 FELIPE - 0:2

18:16
    Nyní je to pro českého šampiona ještě veselejší! Hra srbského týmu v power-play nevyšla podle představ, FELIPE se zmocnil míče u postranní čáry a z vlastní půlky trefil přesně k tyči – 0:2!

14:53
    Ekonomac Kragujevac si zkouší pomoct hrou bez brankáře!

14:50
    Éverton obelstěn Igorem, po faulu mu patří žlutá karta. Stav na nedovolené zákroky je 4:0 pro ERA-PACK.
    11:49 Matěj Slováček v dobré pozici napálil jen golmana Momčiloviče

11:49
    David Drozd skvělým pasem připravil obrovskou šanci pro Matěje Slováčka! Ten se ještě rozhodl hru zastavit, následně po kličce do středu napálil srbského brankáře do hrudi!

10:37
    Rajčević připravil míč k levé tyči pro Rniče, kapitán Kragujevace ale nedokázal vestoje balon usměrnit do chrudimské branky. ERA-PACK tuto krizovou situaci přežil!
    02:53 FELIPE - 0:1

02:53
    Český mistr se ve třetí minutě dostává po rychlém protiútoku do vedení! Martin Doša táhl přečíslení ve dvou proti jednomu, připravil balon pro FELIPEHO, který po zemi prostřelil Momčiloviče mezi nohama – 0:1!

Petr Dejnožka

Branky: 26. Matijevič (Rajčevič), 31. Thalés, 37. Igor (Thales) – 3. Felipe (Doša), 19. Felipe, 24. Éverton, 29. D. Drozd, 38. Max, 39. Felipe

Karty:   15. Éverton (CHR)   20. Momčilovič (KRA)

KMF Ekonomac Kragujevac: Momčilovič (20. Antonić) – Igor, Divanei, D. Sorokin, Thales – Perić, Matijević, Rnić (C), Stojcevski, Milosavljevic, Da Silva, Vasi, Rajčević
    FK Chrudim: Litviněnko (Hlouš, Žďánský) – Koudelka, D. Drozd, Bagatini, Slováček – Éverton, M. Mareš, Max (C), P. Drozd, Doša, Felipe

Rozhodčí: Onatsu (Finsko), Rakuckij (Bělorusko) – Boelen (Belgie)