AC Sparta Praha
Čtvrtek 04.10.2018, 15:00 • SK Kazín • Juniorská liga – Čechy • 11. kolo

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    Alespoň gól útěchy dává Dukla dvě minuty před koncem utkání. Autorem branky je ONDŘEJ ŠTURSA.

86
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté dávají čtvrtou branku a o vítězi je tak definitivně rozhodnuto! Autorem branky je ONDŘEJ NOVOTNÝ.

84
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Dudl, přichází Ambler.

78
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Flak, přichází Alić.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Traore, přichází Sláma.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Kolman.

74
    Domácí sice získali pokutový kop, ovšem ten následně nebyl proměněn!

74
    Žlutou kartu dostává Palacios (AC Sparta Praha).

74
    Byla nařízena penalta pro Duklu.

65
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Šolaja, přichází Schneider.

64
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Palečko, přichází Chervak.

62
    Žlutou kartu dostává Burda (AC Sparta Praha).

47
    Tohle je naprosto snový start do druhého poločasu pro hosty, kteří dávají už třetí branku! Autorem branky je NÉSTOR ROGER ALBIACH.

46
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vyleta, přichází Kubů.

43
    Hosté dávají dvě minuty před koncem prvního poločasu druhou branku! Autorem branky je KRISTIÁN FLAK.

34
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Bobál, přichází Neca.

25
    Hosté otevírají utkání a dvacet minut před koncem první půle vedou 1:0! Autorem branky je LAMINA BABA TRAORE.

23
    Žlutou kartu dostává Palečko (AC Sparta Praha).

Michal Raška

Branky: 88. Štursa – 25. Traore, 43. Flak, 47. Albiach, 86. Novotný

Karty:   23. Palečko (SPA), 62. Burda (SPA), 74. Palacios (SPA)

Střely na branku: 3:13. Střely mimo: 4:13. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 21:13.
    FK Dukla Praha: Šťovíček – Mašek, Mentberger, Štursa, Šolaja (65. Schneider), Burget, Bezdička (78. Kolman), Bobál (34. Neca), Vyleta (C) (46. Kubů), Janko, Palacios
    Náhradníci: Janda – Schneider, Kubů, Kolman, Neca

AC Sparta Praha: Kotek – Dudl (84. Ambler), Maksić, Burda (C), Flak (78. Alić), Palečko (64. Chervak), Traore (78. Sláma), Cabadaj, Hájek, Albiach, Novotný
    Náhradníci: Pecháček – Chervak, Tasić, Alić, Ambler, Sláma, Penc

Rozhodčí: Pavel Rejžek – Michal Novák, Jan Petřík