Pittsburgh – Washington 7:6 (po pr.) | Carolina – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Buffalo – Boston 0:4 (kon.)
NY Rangers – Nashville 2:3 (kon.) | Ottawa – Chicago 3:4 (po pr.) | Detroit – Columbus 2:3 (po pr.)
St. Louis – Winnipeg 1:5 (kon.) | Dallas – Arizona 3:0 (kon.) | Colorado – Minnesota 4:1 (kon.)
Vegas – Philadelphia 2:5 (kon.)
Detroit Red Wings
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Pátek 05.10.2018, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů! (04:43:53)

Československá stopa
    Libor Šulák (Detroit) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:26
    Filip Hronek (Detroit) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:03

1. Artěmij Panarin (Columbus) – 1 + 1
    2. Jimmy Howard (Detroit) – 36 zák., 1 gól, 92,3%
    3. Dylan Larkin (Detroit) ) – 0 + 2

A je tu konec! Artěmij Panarin prokázal svůj střlecký um, když přesnou střelou zápěstím ukončil dnešní klání. Bonusový bod tak berou hráči Columbusu a nutno říct, že zaslouženě. Hostující tým byl většinu zápasu aktivnější a vytvářel si více šancí. Domácí tým tak v úvodním zápase vyválčil alespoň bod a vděčit za to může hlavně Howardovi. Domácí brankář dnes chytal opravdu skvěle.
    Střely po prodloužení: Domácí – 20, Hosté – 39.

62:11 Artěmij PANARIN - 2:3

62:11
    Columbus právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Domácí nejprve nevyužili přečíslení 2 na 1 a ke kotouči se dostali hosté. Bllue Jackets kombinovali dlouho ve třetině domácích, když si kotouč předali u kruhu pro vhazování Panarin s Folignem a ARTĚMIJ PANARIN zamířil přesnou střelou zápěstím na druhou tyč a ukončil dnešní zápas. Asistence: Nick Foligno, Markus Nutivaara

62:00
    Columbus stále kombinuje ve třetině.

61:40
    Luke Glendening výborně vyblokoval Panarina a nedovolil mu vystřelit!

61:10
    Panarinova střela minula branku, ale Blue Jackets mají stále kotouč.

61:00
    Joonas Korpisalo si připisuje fantastický zákrok proti střele Nyquista, který střílel nikým nerušený na druhou tyč!

60:40
    U kotouče byli hostující hráči, ale jeho nepovedená klička odevzdala kotouč domácím.

60:05
    Úvodní buly pro domácí tým. Larkin předložil kotouč spoluhráči,ale ten netrefil branku.

60:01

Třetí třetina nám nenabídla příliš pohledný hokej. Oba týmy se snažily hrát bez chyb ze zabezpečené obrany a nedokázaly si vytvořit větší šanci ke skórování. Po 60ti minutách je tak stav stále nerozhodný – 2:2.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 17, Hosté – 38.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Jeden z posledních útoků této třetiny přerušuje čárový rozhodčí, Duclair vjel do třetiny moc rychle.

59:30
    Hosté nahazují kotouč do pásma, za brankou ho sbírá domácí obrana.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 28. Cholowski (D. Larkin, Nyquist), 37. Bertuzzi (D. Larkin, Nyquist) – 6. Atkinson (Dubois, Panarin), 34. J. Anderson (Dubinsky, Duclair), 63. Panarin (N. Foligno, Nutivaara)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Cholowski, DeKeyser, Šulák, Daley, Hronek, Hicketts – Mantha, D. Larkin, Nyquist – Rasmussen, Nielsen, Bertuzzi – Vanek, Athanasiou, Abdelkader – Glendening, Ehn, Helm.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, D. Savard, R. Murray, Nutivaara, G. Carlsson, Kukan – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno, Wennberg, Bjorkstrand – Jenner, Dubinsky, J. Anderson – Milano, Riley Nash, Duclair.

Rozhodčí: Dwyer, Luxmore – Berg, Brisebois

Diváci: 19,515