Pátek 05.10.2018, 20:30 • Jan Breydel stadion • Belgická liga • 10. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:23:29)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:2. Rohy: 3:5.

Je konec. Bruggy nakonec zvítězily 2:1. Začátek utkání trochu nudil, ale ve 31. minutě šli domácí do vedení, když Dylan De Belder se dostal do zakončení hlavou po centru z levé strany. O minutu později ovšem bylo srovnáno. Domácí obrana nezachytila centr z pravé strany a Victor Osimhen tak dorazil balón do sítě. Ve 48. minutě šli domácí opět do vedení, když se po rohu snažil odkopnout míč Martos, ale trefil ho jen do vlastní sítě. Následně se Bruggy skvěle bránily a nenechaly soupeře se dostat k nějaké střele.

90+5

90+5
    Posléze hosté poslali jen nákop, který skončil v moci brankáře Paula Nardiho.

90+4
    Domácí se sice vydali dopředu, ale nic velkého z toho nebylo.

90+2
    Po centru do vápna se útočník Charleroi sice dostal do zakončení hlavou, ale zamířil jen vedle levé tyče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Rozhodčí ukazuje, že penalta se pískat nebude a Bruggy mají autové vhazování.

89
    Hosté si chtěli vymodlit pokutový kop, když zahrál domácí hráč ve vápně rukou, ale vypadá to, že z toho nic nebude.

87
    Ali Gholizadeh se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy a Bruggy tak budou opět u balónu.

86
    Domácí se sice dostali dopředu, ale nic velkého z toho nebylo, jelikož si útočník předkopl míč příliš moc.

85
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Xavier Mercier, přichází Naomiči Ueda.

84
    Nyní přišla střela hostujícího hráče zpoza vápna, ale skončila jen nad bránou Bruggy.

83
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Gaëtan Hendrickx, přichází Romain Grange.

82
    Hostující hráč už neuhlídal míč na hrací ploše a Bruggy tak získaly autové vhazování.

81
    Hendrickx srazil domácího hráče nevybíravě k zemi a uviděl žluté napomenutí.

78
    Charleroi pomalu stupňuje tlak, ale Bruggy se zatáhly a hosté to budou mít hodně těžké.

77
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Yoann Etienne, přichází Kévin Appin.
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Cristian Benavente, přichází David Henen.