Brighton – West Ham 1:0 (kon.)
Brighton & Hove Albion
1:0 (1:0)
West Ham United
Pátek 05.10.2018, 21:00 • Falmer Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 8. kolo

Dnešní utkání sledovalo 30 544 diváků. (22:56:44)

Domácí celek vyhrává tento zápas jednou jedinou brankou. Po rychlém centru před branku se dokázal v pětadvacáté minutě prosadit domácí Glenn Murray. Další branku jsme neviděli. Hosté měli častěji míč pod kontrolou, čtyřikrát vypálili na branku a gólmana nepřekonali ani jednou.

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:7.

90+5

90+5
    Probíhá poslední minuta nastaveného času. Marko Arnautović se pokoušel něco vymyslet před brankou. Vybojoval roh. S centrem před branku si obrana dokázala poradit.

90+3
    Jeden z hostujících hráčů se pokoušel centrovat před branku, ale jeho pokus byl hodně nepovedený. Mathew Ryan bude vykopávat od své branky.

90+3
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Domácí celek se pokouší držet hru co nejdál od své branky. Zatím se to daří.

90+1
    Nastavovat se bude ještě pět minut nad rámec druhého poločasu.

90
    Łukasz Fabiański byl pozorný a dokázal si poradit s projektilem, který vyslal na jeho branku José Izquierdo.

90
    Domácí fotbalisté se pokoušeli o navýšení vedení. Jejich akci ale zastavuje pomezí sudí pro postavení mimo hru.

88
    Žlutou kartu dostává Robert Snodgrass (West Ham United).

87
    Łukasz Fabiański rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, který získali na útočné polovině jeho spoluhráči.

86
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Solly March, přichází Jürgen Locadia.

86
    Marko Arnautović se rozhodl pro přímou střelu. Jeho projektil sice zeď nedokázala zblokovat ani tečovat.

85
    Hosté rozehrávali volný kop.

84
    Brighton vede o jednu branku, a tak se nyní snaží držet hru co nejdál od své branky. Domácí hrají tuto pasáž hry lépe.

83
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Mark Noble, přichází Robert Snodgrass.

83
    Fabián Balbuena se svými spoluhráči kombinoval na útočné polovině. Následně zkoušel zakončovat Marko Arnautović. Jeho rána však končí mimo branku.

82
    Ve druhém poločase na výraznější příležitost čekáme. Domácí celek se dostal do vedení a od té doby Albion jen kontroluje hru.