Toulouse – Nice 1:1 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (0:1)
OGC Nice
Pátek 05.10.2018, 20:45 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:35:44)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 17:14.

Je dobojováno. Domácí hráči dokázali ve druhé půli srovnat, když se trefil Mathieu Dossevi a nerozhodný stav vydržel až do samého konce. Oba týmy si tak body rozdělily.

90+3

90+3
    Autové vhazování pro hosty, kteří se zdrží na polovině domácího celku. Jsme už v poslední nastavené minutě.

90+2
    Série nepřesností na obou stranách. Oba celky držely míč na polovině hřiště a nikdo se nedostal do ohrožení branky soupeře.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.

89
    Mubele unikal středem hřiště a byl zastaven. Domácí mají ponechanou výhodu a směřují před hostující branku.

88
    Hosté ještě přispěchali s další akcí, která ale byla u velkého vápna nepřesná.

86
    Rémi Walter inkasuje žlutou kartu, když zezadu rukou stáhl k zemi soupeře.

86
    Maolida se protáhl přes obránce hostů, jeho zakončení však skončilo jen v moci obrany Toulouse.

84
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Ihsan Sacko.

82
    Coly obešel obránce Toulouse a chtěl míč centrovat do pokutového území, jenže celou akci vystihla obrana domácích a nepustila hosty do zakončení.

81
    Manu García si seběhl k hranici velkého vápna a jeho dělovka pak zamířila jen vedle hostující branky. Odkop tak provede Walter Benítez.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a stále máme nerozhodný stav. Strhne jeden z týmů vedení na svou stranu, nebo dojde na dělbu bodů?

79
    Hosté se znovu pokusili dostat se do blízkosti domácí branky, jejich následný pokus ale zastavila obrana Toulouse.

79
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Corentin Jean.

78
    Sylla dostal přihrávku k velkému vápnu a jeho střela pravačkou skončila na brankáři hostujícího celku.