Zlín – Plzeň 3:5 (kon.) | Litvínov – Třinec 0:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 2:3 (kon.)
K. Vary – Liberec 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:4 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 4:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 05.10.2018, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 7. kolo

52:50
    Sedm minut před koncem třetí třetiny byl za podrážení vyloučen na dvě minuty Pavel Musil (MBL). Pardubice mají tak jednu z posledních šancí na vyrovnání.

44:16
    Za vysokou hůl byl na dvě minuty vyloučen Jakub Klepiš (MBL). Dvě minuty by tedy Pardubice měly opět hrát pět na tři.

43:07
    Pardubice faulovaly Michala Vondrku, a to v útočném pásmu. Bude se hrát čtyři na čtyři. Za hru vysokou holí byl vyloučen na 2+2 minuty Petr Čáslava (PCE).

42:01
    Rozhodčí změnili svůj názor, což se nelíbí pískajícím boleslavským fanouškům. Jakub Orsava (MBL) dostal pětiminutový trest a do konce utkání za vražení na hrazení. Bruslaři tedy budou hrát 36 sekund tři na pět.

40:37
    Pardubice si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za hru vysokou holí dostal David Šťastný (MBL).

36:39
    Domácí mají k dispozici přesilovou hru. Filip Koffer (PCE) hraje sice svůj premiérový zápas v Tipsport extralize, je ale už podruhé vyloučen. Tentokrát za podrážení.

30:56
    Po několika sekundách se hra přerušila. Za podrážení odjel na trestnou lavici odpykat si dvouminutový trest Martin Pláněk (MBL).

28:20
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Menší trest za vysokou hůl inkasoval Filip Koffer (PCE).

16:46
    Po komerční přestávce budou hrát domácí přesilovku. Za hákování odjel na trestnou lavici Marek Trončinský (PCE).

11:08
    Po faulu na Hrabala byl na dvě minuty vyloučen Lukáš Pabiška (MBL), a to za hru vysokou holí.

05:28
    Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Tomáš Vondráček (PCE). Domácí si tak zahrají přesilovku.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 8. Bernad (Vondrka, Klepiš), 18. Klepiš (Bernad, Skalický), 42. Vondrka, 59. Martin Procházka (J. Říha, Vondrka) – 17. Mandát (P. Sýkora, Poulíček), 25. Vondráček (Trončinský)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Kantor) – Bernad, Pláněk, Němeček, J. Říha, Dlapa, Kurka, T. Voráček – Orsava (A), Žejdl, Šťastný – Martin Procházka, Klepiš (C), Vondrka (A) – Pacovský, P. Musil, Skalický – Pabiška, T. Knotek, P. Kousal.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Budík, Čáslava, Hrabal, Holland, Cardwell, Wishart, Trončinský – Rolinek (C), Bubela, Vondráček (A) – T. Svoboda (A), Marosz, Treille – Mandát, Poulíček, P. Sýkora – Koffer, Dušek, M. Kratochvíl.

Rozhodčí: Pešina, Horák – Ondráček, Špůr

Diváci: 3 002