HC Litvínov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Kometa Brno 5:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:2 (3:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 04.10.2018, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Pěkný večer a opět zítra na počtenou. (20:09:08)

Mladá Boleslav v utkání získala všechny čtyři body, zatímco hosté ani jeden, ačkoliv v první třetině vedli.

63:13
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    I v prodloužení zvítězili domácí, když se z předbrankového prostoru prosadil ANDREJ MORAVČÍK. Asistence: Karel Klikorka.

62:29
    Od modré čáry vystřelil Samuel Dotter, ale vychytal jej pozorný liberecký brankář.

61:42
    Boleslavští si přihrávají v útočném pásmu, zatím ještě ani jednou nevystřelili přesně na branku.

61:30
    Oddechový čas pro domácí.

61:30
    Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vyloučen Jan Cikhart (LIB).

61:19
    Domácí brankář přerušil hru, následuje před ním vhazování.

60:27
    Boleslavští jsou v útočném pásmu, ke střele se ale zatím nedostali.

60:01

Mladoboleslavští utkání nakonec zvládli a po obratu získali tři body, díky kterým se, minimálně do pátku, posunuli do čela tabulky. Za malou chvíli následuje prodloužení.

59:42

58:16
    Boleslavští jsou při chuti a rádi by ještě jednou skórovali, zatím ale nestřílejí moc přesně.

57:42
    Ještě jeden faul. Za hrubost byl na dvě minuty vykázán Jan Cikhart (LIB).

57:23
    Pátý gól pro svůj tým mohl přidat Vladislav Houška, ale ten tváří v tvář trefil jen hokejku libereckého brankáře.

56:32
    Sám na branku ujížděl Jan Grim, z velkého úhlu se mu ale nepodařilo skórovat.

53:53
    Hra byla přerušena kvůli ofsajdu.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 15. V. Houška (Zajíček, Simon), 17. Simon (Foerster, Klikorka), 20. Grim (V. Houška, Procházka), 54. Moucha (Dotter, Foerster), 64. Moravčík (Klikorka) – 4. Drábek (Šeliga, Adamec), 42. Cikhart (Vomáčka, Klapka)

BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Mašek) – Klikorka, Sýkora, Dotter, M. Houška (A), Hovorka, Imlauf, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster (A), V. Houška, Grim (C), Vasilev, Moravčík
    Bílí Tygři Liberec: Pařík (Čajan) – Adamec, Hampl, Charvát, Kovář, Žůrek, Had – Rychlovský, Dospěl, Šafařovský (A), Hájek (C), Strnad, Jiruš, Klapka, Drábek, Cikhart, Vomáčka, Šeliga, Žemba (A)

Rozhodčí: Jechoutek – Krátký, Horažďovský