Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 6:2 (kon.)
Plzeň – Slavia 1:6 (kon.) | Sparta – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 3:10 (kon.)
Salzburg – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 6:1 (kon.) | Havířov – Přerov 3:0 (kon.)
HC Motor České Budějovice
6:2 (4:0, 0:0, 2:2 - N 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 05.10.2018, 16:30DHL Extraliga juniorů • Skupina C

Dnes jsme viděli pěkné utkání plné branek. Motor jich dal o čtyři víc a vyhrál 6:2. V následném prodloužení Motoru vystřelil další bod do tabulky Pavel Novák. (18:36:47)

63:32
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je P. NOVÁK. Bez asistence.

62:18
    Hrubec našel osamoceného Prospala před brankou, ten nedokázal překonat hostujícího brankáře.

61:25
    Silný mohl rozhodnout, ale trefuje spojnici brány.

60:35
    První šanci prodloužení měli hostující hráči. Gólman Dvořák byl ale proti.

60:01

České Budějovice porazili Kometu Brno v poměru 6:2 v základní hrací době. Za tři minuty si to oba dnešní soupeři rozdají o zbývající bod.

59:28
    Poslední vteřiny utkání se odehrávají útočném pásmu domácích.

58:08
    SILNÝ dokázal procedit puk za hostujícího brankáře z bezprostřední blízkosti. Asistence: Dudáček.

57:31
    Studený zkoušel vystřelit od modré. Jeho pokus však neměl dostatečnou razanci.

55:20
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Čížek – 2 min., hákování). Oba týmy si vyzkouší hru ve čtyřech.

55:06
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Kunc – 2 min., hákování).

55:04
    Kučeřík napřáhl na modré, ale Dvořák zasáhl proti jeho střele vyrážečkou.

54:20
    Vaculík zkoušel štěstí z kruhů, ale neprosadil se.

52:04
    Kometa právě vstřelila branku!
    HUBÁČEK si vzal kotouč ve vlastním obraném pásmu, nabral rychlost, přebruslil domácí obranu a svou akci zakončil přesnou střelou. Asistence: Snášel.

51:01
    Útočník Komety Minárik se ocitl sám před brankářem Dvořákem. Snažil se ho rozhýbat, ale domácí brankář ho vychytal.
    Branky a nahrávky: 7. Čížek (Silný, Novák), 15. Hrubec (Prospal, Hubata), 16. Masopust (Grossmann, Škola), 19. Novák (Čížek, Hrubec), 48. Novák (Hrubec), 59. Silný (Dudáček), 64. Novák – 48. Kunc (Kučeřík, Popelka), 53. Hubáček (Snášel)

HC Motor České Budějovice: Dvořák (Svoboda) – Škola, Šafář, Hubata, Remta, Dudáček, Prospal – Vaculík, Řezáč, Masopust, Grossmann, Hrubec, Pouzar, Janoch, Schwartz, Novák, Čížek, Silný.
    HC Kometa Brno: Kašpar ( Micka) – Holemý, Kučeřík, Sedláček, Studený, Svozil – Popelka, Karpíšek, Snášel, Minárik, Meluzín, Hubáček, Malý, Primožič, Kunc, Bartes.

Rozhodčí: Horáček – Polonij, Kreuzer