Žilina – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Košice – Nitra 3:1 (kon.) | Zvolen – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Detva – Trenčín 2:4 (kon.) | Miskolc – Banská Bystrica 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 2:1 (kon.)
HKM Zvolen
5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
MAC Budapešť
Pátek 05.10.2018, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:32:37)

Je konec. Zvolen nakonec dokázal vyhrát 5:3. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Kytnár. Následně Zvolen dominoval hře a v 9. minutě přidal druhý gól, když se prosadil Šišovský. Poté ovšem získali hosté přesilovou hru a v 17. minutě jí využil Brown. Ve 24. minutě sice šel Zvolen opět do dvoubrankového vedení, když se prosadil Marco Halama. Ale ve 37. minutě přišlo srovnání, když se prosadil Christopher Bodó. Ve třetí třetině přišlo dokonce srovnání v přesilové hře, ale následně Zvolen vstřelil dva góly, konkrétně Halama a Chovan.

59:46
    Zvolen právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Hosté šli do rizika bez brankáře, ale následně se k puku dostal MICHAL CHOVAN, který poslal kotouč do odkryté brány!

58:35
    Domácí se nyní dostali do velké šance, ovšem nedokázali vstřelit kotouč do odkyté brány, když se brankář Balisz nacházel vedle své svatyně!

57:32
    Posléze ovšem byl domácím odpískán ofsajd.

56:29
    Hosté nyní drží kotouč za svou bránou a snaží se vyvinout nějaký tlak.

55:39
    Zvolen se nyní dostal do protiútoku, ale následná střela skončila pouze vedle pravé tyče.

54:13
    Hosté se nyní provinili zakázaným uvolněním a následuje buly v pásmu Budapeště.
    53:38 Marco HALAMA - 4:3

53:38
    Nakonec je to ovšem gól domácích, kteří jdou opět do vedení! MARCO HALAMA vypálil zpoza modré čáry naprosto skvělou tvrdou střelu do pravé šibenice! Asistence: Petr Ulrych, Martin Andrisík.

52:58
    Domácí se nyní dostali do zakončení, ale s tím si poradil hostující brankář.

51:02
    Budapešť vstřelila branku!
    A je srovnáno! Hosté předvádí v dnešním zápase velmi dobrý výkon a po zásluze je to 3:3. KEEGAN DANSEREAU se dostal ke střele z levého kruhu a prostřelil prudkou ránou Tomka! Asistence: Jared Brown.

50:16
    Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Vandas – 2 min.).

50:00
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby. Domácí sice vedou jako favorit, ale Budapešť se dál snaží.

49:25
    Domácí kontrolují hru ve třetině soupeře, ale ve třetí třetině chybí hlavně střely na bránu.

48:06

47:57
    Posléze už přišla střela, ale ta skončila jen vedle hostující svatyně.

46:45
    Zvolen se snaží něco vymyslet, ovšem příliš dlouho váhali se střelou.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 2. Kytnár (Zuzin), 9. Šišovský (Poyhonen, Špirko), 24. Halama (Vandane, Zeleňák), 54. Halama (Ulrych, Andrisík), 60. Chovan – 17. Brown, 37. Bodó (Dansereau), 52. Dansereau (Brown)

HKM Zvolen: Tomek (Halama) – Poyhonen, Vandane, Růžička, Zeleňák, Roman, Drgoň, Ulrych – Šišovský, Špirko, Vandas – Petráš, Holovič, Lušňák – Zuzin, Kytnár, Chovan – Charnaok, Halama, Andrisík
    MAC Budapešť: Balizs (Rajna) – Macaulay, Garat, Vokla, Burt, Bukor, Pozsgai, Fejes, Szigeti – Dansereau, Brown, Klempa – Terbocs, Nagy, Papa – Bodo, Langkow, Szabad – Odnoga, Kreisz, Majoross