Skalica – Trnava 5:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 0:5 (kon.) | Martin – Nové Zámky B 8:0 (kon.)
Pov. Bystrica – Prešov 6:1 (kon.) | Osmos Bratislava – Humenné 5:3 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 2:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 05.10.2018, 17:30 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 8. kolo

Hostia zvládli toto stretnutie bravúrne a zaslúžene si odvážajú domov tri body. (19:31:00)

59:05
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., krosček).

53:57
    Dukla Michalovce dala gól!

Michalovce pridávajú aj piaty gól! Jeho autorom je FRANTIŠEK PULŠČÁK – 0:5!
    Asistencia: Tomáš Valečko, Igor Safaraleev.

49:25
    Hostia v plnom počte.

47:25
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Piatak – 2 min., podrazenie).

46:08
    Oba tímy v plnom počte!

44:08
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Gavrik – 2 min., hákovanie).

44:08
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vantroba – 2 min., nešportové správanie).

43:44
    Domáci v plnom počte.

41:44
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Kyčák – 2 min., hákovanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách vyhrávajú hostia o štyri góly a tak sa predpokladá, že tretia tretina by už mala byť len formálna záležitosť.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

32:33

30:33
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Ondov – 2 min., podrazenie).

28:56

Gól strelil MARTIN BDŽOCH a hostia už vyhrávajú o štyri góly, o osude celého stretnutia sa tak zdá byť predčasne rozhodnuté – 0:4!