Skalica – Trnava 5:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 0:5 (kon.) | Martin – Nové Zámky B 8:0 (kon.)
Pov. Bystrica – Prešov 6:1 (kon.) | Osmos Bratislava – Humenné 5:3 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 2:4 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
HC Topoľčany
sk Pátek 05.10.2018, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 1. liga (SR) • 8. kolo

Zaujímavé stretnutie v Dubnici sa napokon končí víťazstvom hosťujúceho celku. (20:33:13)

57:17
    Dubnica dáva gól!
    Domáci hokejisti krátko pred koncom tretej tretiny ešte znižujú na rozdiel dvoch gólov, autorom presného zásahu je MICHAL KOKAVEC – 2:4!
    Asistencia: Vladimír Lantoš.

50:46
    Hostia v plnom počte.

48:46
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Halo – 2 min., podrazenie).

41:53
    Topoľčany dali gól!

Výborný vstup hostí do tretej tretiny, po góle MICHALA KLUKU vyhrávajú o tri góly – 1:4!
    Asistencia: Lukáš Tábi.

40:14

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách vyhrávajú hostia dvojgólovým rozdielom.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:14
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Hruška – 2 min., podrazenie).

35:47

Topoľčany však opäť vyhrávajú o dva góly, postaral sa o to svojim presným zásahom DOMINIK LAŠŠO – 1:3!
    Asistencia: Michal Kluka, Milan Hruška.

34:57
    Domáci hokejisti využívajú presilovku a zásluhou MATEJA MACEKA znižujú na 1:2!
    Asistencia: Ján Jarábek.

34:04
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Král – 2 min., sekanie).

27:29

Hostia vyhrávajú o dva góly, autorom presného zásahu je MICHAL KLUKA – 0:2!
    Asistencia: Lukáš Tábi, Dominik Laššo.

25:36
    Domáci v plnom počte.

23:36
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kanaet – 2 min., hákovanie).

21:20

21:06

Hneď na začiatku druhej tretiny otvárajú hostia skóre stretnutia, v oslabení sa dokázal presadiť MILAN HRUŠKA – 0:1!
    Asistencia: Jozef Koleno.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 35. Macek (Jarábek), 58. Kokavec (Lantoš) – 22. Hruška (Koleno), 28. Kluka (Tábi, Laššo), 36. Laššo (Kluka, Hruška), 42. Kluka (Tábi)

TSS GROUP Dubnica: Gibl (Pajpach) – Brňák, Jarábek, Rehák, Serkin, Hlaváček, Hohl, Vladimirov, Kozachuk – Kristín, Lantoš, Macek – Kokavec, Ďuriš, Krajči – Kútny, Jakubík, Kanaet – Medek, Vakhrameev, Mrava
    HC Topoľčany: Halo (Komžík) – Ďurčo, Král, Hruška, Bystričan, Hrudík, Duran, A. Gergel – Tábi, Laššo, Kluka – Bečka, Tomčák, Podstavek – Šťastný, Uhnák, Pekarčík – D. Gergel, Klenko, Dvonč

Rozhodčí: Jozef Bachúrik – Marek Makúch, Juraj Konc ml.