Převýšov – Litoměřicko 3:1 (kon.) | Králův Dvůr – Ústí n/O 3:0 (kon.) | Dobrovice – Olympia Radotín 3:2 (kon.)
Velvary – Vltavín 4:2 (kon.)
FK Dobrovice
3:2 (2:1)
FK Olympia Radotín
Sobota 06.10.2018, 16:00 • Husova 627, Dobrovice • Česká fotbalová liga • 9. kolo

Domácí v dramatickém závěru zápasu uhájili zasloužené vítězství, parádní fotbalové představení se spoustou šancí je za námi a kdo ho viděl, bude ještě dlouho vzpomínat. Loni druholigová Olympia Radotín padla, když nedokázala dotáhnout dvoubrankovou ztrátu z úvodních minut.
    Z Dobrovice se loučím, děkuji za pozornost a hezký večer. (17:53:23)

Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:6.

90+4

90+4
    Do dobrovického vápna sprintuje i brankář Šiman!

90+4
    Žlutou kartu dostává David Miškovský (FK Dobrovice).

90+4
    Hraje se už tři a půl minuty přes čas, rozhodčí ještě píská proti domácím faul na půlce.

90+3
    Ještě taktické střídání dobrovického trenéra: odchází autor dvou gólů Josef Petlička, pár vteřin si zahraje Martin Vajgl.

90+3
    Nebezpečný nákop směřoval do vápna na Petryka, ten si ho nakonec nedokázal zpracovat a následovat bude odkop od Bartošovy brány.

90+2
    Opakovaný centr po odvráceném rohu hlavičkuje nad bránu v obtížné pozici Petryk.

90+1
    Jiří Ježdík vracel přetažený míč do ohně, z Basseyho tečované hlavičky získávají hosté roh.

90+1
    Hosté mají na vyrovnání ještě tři nastavené minuty.

89
    Malý se nerozpakuje s odpalem míče přes celé hřiště až k brankáři Radotína.

88
    Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Volodymyr Zubašivskyj, přichází Dmytro Petryk.
    87. BASSEY - 3:2

87
    Olympia právě vstřelila branku!
    Ze závěru zápasu ještě bude drama. Centr Denise Peljaka si našel na malém vápně FORTUNE AKPAN BASSEY a na dlouhou nohu procpal míč pod Bartošovým tělem do sítě.

86
    Domácí běželi do brejku tři na dva, Jiránek zachraňuje skluzem na roh.

85
    Dobrovická obrana odhlavičkovala několik nákopů, akci zakončil Bassey přízemní střelou, s níž si Bartoš snadno poradil.