Lille – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Amiens – Dijon 1:0 (kon.) | Angers – Štrasburk 2:2 (kon.)
Guingamp – Montpellier 1:1 (kon.) | Nîmes – Remeš 0:0 (kon.)
Amiens SC
1:0 (1:0)
Dijon FCO
Sobota 06.10.2018, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:52:50)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:18.

Je konec. Amiens si pohlídalo náskok z první půle a nakonec zvítězilo v ne moc atraktivním zápase 1:0. Začátek utkání nudil a nebyl nijak zajímavý, ale o první větší šanci se postaral ve 23. minutě domácí hráč, který dal gól, ale ten neplatil díky ofsajdu. Ve 36. minutě napálil Jeannot levou tyč a ve 38. minutě už padl gól. Sámán Ghoddos se opřel do míče a fantastickou ránou pod břevno vstřelil branku. Po čas celé druhé půle měli hru pod kontrolou domácí, kteří nakonec mohli definitivně rozhodnout v 90+2. minutě, ale Traorého střelu vyrazil Rúnarsson.

90+4

90+4
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Moussa Konaté, přichází Cheick Timite.

90+4
    Je tady poslední minuta, ale už to vypadá, že si domácí tři body pohlídají.

90+3
    Domácí ještě drželi balón na polovině Dijonu, ale poté se provinili jen faulem.
    90+2. Traoré neproměnil velkou šanci.

90+2
    Gaoussou Traoré se dostal do velké šance, ale jeho střelu skvělým zákrokem vyrazil Rúnar Rúnarsson a dal tak ještě svému týmu menší naději!

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Poté se Dijon sice dostal na hranici vápna, ale střela nepřišla.

89
    Amiens nepouští soupeře k žádnému závěrečnému tlaku a sami se snaží útočit, ovšem nyní ztratili balón.

88
    Následně byl ve vápně Dijonu velký zmatek, ale domácí se nakonec nedostali do zakončení, ovšem bude mít alespoň autové vhazování.

87
    Amiens se sice dostalo dopředu a získalo rohový kop, který bude zahrávat Sámán Ghoddos.

86
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Juan Ferney Otero, přichází Oualid El Hajjam.

85
    Domácí se sice dostali dopředu, ale následný centr z levé strany odhlavičkovali hosté do bezpečí.