Den Haag – Groningen 1:0 (kon.) | Eindhoven – Venlo 4:0 (kon.) | Zwolle – Excelsior 2:0 (kon.)
Graafschap – Heerenveen 0:5 (kon.)
BV De Graafschap
0:5 (0:4)
SC Heerenveen
Sobota 06.10.2018, 20:45Nizozemská Eredivisie • 8. kolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:13. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:8. (22:48:13)

Hostující celek vyhrává tento zápas jednoznačně 5:0. Hodně mu pomohl první poločas, který vyhrál 4:0. Ve druhé části hry už nebylo k vidění mnoho šancí. V samotném závěru poločasu se trefil Jizz Hornkamp.

90+5

90+2
    Juki Kobajaši na dlouhý pas spoluhráče nedosáhl. Vhazovat tak na své půlce budou domácí.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Jizz HORNKAMP - 0:5

88
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení. Pátou branku svého celku přidává obranou zapomenutý JIZZ HORNKAMP.

87
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Sam Lammers, přichází Jizz Hornkamp.

84
    Domácí celek hrající v deseti stále sympaticky bojuje, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, Mohamed Hamdaoui netrefil podle svých představ.

82
    Hidde Jurjus se rozhodl pro dlouhou přihrávku na útočnou polovinu. Delano Burgzorg se pokoušel prorpacovat do zakončení, ale byl připraven o míč.

81
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Michel Vlap, přichází Pelle van Amersfoort.

80
    Deset minut hry zbývá do konce, dobře pálil Dave Bulthuis. Jeho rána končí mimo branku.

78
    Hraje se na polovině hrací plochy, domácí celek se marně pokouší něco vymyslet. Hosté díky výborné první části hry míří za výhrou.

75
    Arber Zeneli to zkoušel z dobré pozice, jeho rána ale končí mimo branku. I on sám ví, že mohl se svým pokusem naložit o poznání lépe.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme rychlý fotbal, jehož tempo hry diktuje hostující celek.

74
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Morten Thorsby, přichází Rodney Kongolo.

73
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Daryl van Mieghem, přichází Delano Burgzorg.

73
    Domácí celek si od vyloučení svého hráče výraznější šanci nemůže vypracovat, hosté se snaží držet hru nejdál od své branky, což se zatím daří.